Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przepływomierz c.d.


Gość kyru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sie ma, jestem nowy i od dwóch tygodni mam Almę 2.2 DI... i czytając jakie ona robie osiągi, i jak się fajnie nią wyprzedza i w ogóle, że to fajne autko, to coś mi tu nie gra- moja to straszny muł, w ogole się nie zbiera,jak włącza się turbo to jest jakiś tam zryw ale 2,2 to chyba powinno być coś lepszego, czy tak "wolno jezdzi ten diesel" czy to moje odczucia po przesiadzce z benzynya może to wina przeplywomierza? :roll:

Proszę o jakieś posty na ten temacik

pozdrawiam

 

P.s.

Poza tym to fajne autko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz swiece zarowe, jezeli to nie pomoze to ja bym zdiagnozowal komputer sterujacy. niech ci sprawdza odczyty - przeplywka przy tym wyjdzie ;) a moze po prostu miales tak dynamiczne auto wczesniej ze teraz to jest dla ciebie za wolne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba hamownie warto się udać i zobaczyć czy moc w normie...

Jak jest jej za malo albo wykres jest dziwny to ponim zawsze latwiej dojsc co jest nie tak...

 

być mozę to są jakieś nieszczlnosci w układzie tłoczacym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przepływomierz sie zuzył tak jak to było w moim przypadku komputer nic ci nie pokaze, najlepiej odepnij wtyczke od przepływki i zobaczysz czy jest roznica(tylko delikatnie!!) , a co do swiec - w dieslu swiece sa tylko do odpalania samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przepływomierz sie zuzył tak jak to było w moim przypadku komputer nic ci nie pokaze, najlepiej odepnij wtyczke od przepływki i zobaczysz czy jest roznica(tylko delikatnie!!) , a co do swiec - w dieslu swiece sa tylko do odpalania samochodu.
to dziwne ze przy zwalonej przeplywce komputer by nic nie pokazal. Przeciez wtedy wtryski nie roownomiernie podaja paliwo. moze to byc tez wina zapchanych pompo-wtryskiwaczy. jezeli tankowales kiepskie paliwo albo wlasciciel jezdzil na opalowym ;) a co do swiec to masz racje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli przepływomierz sie zuzył tak jak to było w moim przypadku komputer nic ci nie pokaze, najlepiej odepnij wtyczke od przepływki i zobaczysz czy jest roznica(tylko delikatnie!!) , a co do swiec - w dieslu swiece sa tylko do odpalania samochodu.
to dziwne ze przy zwalonej przeplywce komputer by nic nie pokazal. Przeciez wtedy wtryski nie roownomiernie podaja paliwo. moze to byc tez wina zapchanych pompo-wtryskiwaczy. jezeli tankowales kiepskie paliwo albo wlasciciel jezdzil na opalowym ;) a co do swiec to masz racje ;)

 

autko przywoizłem z niemclandii wiec jazda na opale nie wchodzi w gre,facet wpinał moj samochodzik na czterech kompach i nic mu nie wykryło - kompletnie nic :!: a dla kyru najlepiej byłoby podjechac do dobrego mechanoira albo na ASO, w Bilesku-B powiedzieli mi za zdjagnozowanie autka 150 zł wiec nie jest chyba tak drogo, bo za wpiecie na komputer u goscia w garazu zapłaciłem 80zł i do konca nie byłem pewien co jest grane :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...