Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wariowanie kierunkowskazu


sebastiw

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

z racji tego, że primerę mam od niedawna - wcześniej zawsze tylko Hondy, to pozwólcie na kolejne "głupie pytanie".

 

Czasami - bez reguły - gdy dojeżdżam do skrzyżowania i hamuję z włączonym PRAWYM kierunkowskazem to żaróweczka miga 3 razy szybciej niż normalnie, no może 2 razy ;-)

dzieje się tak tylko przy prawym kierunku i nie zawsze, powiedziałbym co kilka dni.

 

Czy to jakiś feler typowy dla P12? da się to jakoś prosto naprawić?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jak problem z masą, tylko trochę mnie dziwi że w wersji z 2007 to może występować, bo miałem nadzieje, że później zmienili te felerne kostki w tylnych lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym... podobno w sedanach problem nie występował.

 

No nic, rozebrałem, kostka wygląda poprawnie, masa żarówek jest jedna dla wszystkich - blacha dookoła. Nie mam teraz żadnego kabelka wolnego, więc kupię w poniedziałek i zrobię dodatkową masę do śruby wkręcanej w blachę nadwozia, którą mocowany jest klosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hb to wina masy w lampach tynich,czasami tez przy chamowaniu zapala sie kamera cofania -zdiac zlacza lamp tynych i przeczyscic styki zlaczy-wskazana potraktowac wd40 itak najlepiej przed zima i po ,ze wzgledu na warunki ..Ja tak robie i no problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem, jak na razie kierunkowskaz działa w porządku. Kamerka się nigdy nie włączała - w sytuacjach innych niż cofanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zrobione dodatkowe masy w lampach, wiem ze wrzucałem fotki na forum jak dokładnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...