Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Pilot od centralnego

Guest hiszpan97

Recommended Posts

Guest hiszpan97

Witam! mam problem gdyz popsul mi  sie pilot od Mojej primery p12 i nie mam drugiego i teraz pytanie czy moge kupic uniwersalny i zakodowac go albo czy dostane gdzies plytke ktora znajduje sie w kluczyku bo nie moge znalesc nigdzie 

idź do speca od dorabiania kluczyków z immobilizerem i na pewno odzyska kod z kluczyka lub ew. zrobi Ci nowy kluczyk.

a co ci sie w tym pilocie popsulo?

Wlasnie napisz najpierw co sie popsuło ja tez naprawiałem kluczyk bo przyciski nie działały ale da sie to nie wielkim kosztem naprawić.

Witam. też mam pewien "problem" z kluczykiem. Nie tyle się zepsół co juz poraz kolejny wyłamują mi się switche w płytce kluczyka odpowiedzialne za otwieranie i zamykanie drzwi i już mnie to denerwuję, że znowu muszę je dolutowywać i mm w związku z tym pytanie. Czy jest możliwy taki zabieg, że kupię zupełnie inną obudowę do kluczyka, przełożę do niej grot i immobilaiser ze starego kluczyka i zakoduję ten nowy kluczyk metodą opisaną na tym forum to czy to ma szansę działać tak, żeby działał centralny zamek?

tak, będzie to wszystko działać o ile przełożysz/przelutujesz immo.

To żeby wszystko było jasne to jeszcze dokładniej sprecyzuję mój poprzedni post. Chodzi mi o to, że ten nowy kluczyk razem z tą płytką sterującą w środku będzie tak jakby od innego samochodu (np.od forda). Czy to będzie działać?

Ja te przyciski kupowałem na allegro sa wykonane dużo lepiej niż oryginały. Jak znajdę to wkleję później link do strony.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...