Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Wymiana plastików w konsoli - ktoś robił?


Tomstat

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jako że moja ślubna wciąż narzeka mi na brudny kokpit w naszej nysie, postanowilem ulec i zabralem sie za to. Myslalem ze to kwestia psikacza z alkoholem i szmatki badz szczotki - jednak troszke sie przeliczylem. Ta lekko chropowata powierzchnia trzyma brud na prawde wzorowo a co gorsza teraz jest on nierownomierny po moim czyszczeniu... Pytanie do Was rodacy.. czy jest jakis wiekszy problem z odczepieniem tych plastikowych paneli za kierownica, pod kierownica i nad poduszka pasazera? Mam zamiar kupic folie termo w jakims fajnym kolorze i okleic nia elementy bo przyznam ze o ile lekki syf mi w aucie nie przeszkadzal o tyle teraz te smugi doprowadzaja mnie do szalu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej oddać do czyszczenia fachowcowi? zapłacisz pewnie stówkę, a Ci wyczyszczą idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale chyba bez rozkręcania całego kokpitu sie nie obejdzie. Poszukaj np. na allegro czy poszczególne elementy mozna oddzielnie dokupić jesli tak to jakos sie da to wymontowac a jesli tylko w calosci to jest maly problem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny ale chyba bez rozkręcania całego kokpitu sie nie obejdzie. Poszukaj np. na allegro czy poszczególne elementy mozna oddzielnie dokupić jesli tak to jakos sie da to wymontowac a jesli tylko w calosci to jest maly problem ;-)

No tak tez zrobilem, i za chiny ludowe tego plastiku kryjacego poduszke pasazera nie widze :( a ta jest jakby najgorzej zababrana... Widzialem gdzies farbe w spray'u do plastikow i kokpitow pod nazwa vinyl spray. Czytalem na forum innych marek ze calkiem sie to sprawdza, moze sie odwaze sprobowac.. auto stare juz, srodek do ladnych nie nalezy wiec mozna trenowac ;) oczywiscie najpierw na sucho w domu na jakims autku syna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha piękna sprawa:) niestety mam taką swoją zasadę, że oprócz faktycznych napraw nie pakuję w auto więcej niż 100 zł :) winyl spray 30 zł piwko 2,20 i zobaczymy co będzie, wpierw czekam na chęci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...