Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Felgi 17" z allegro


Michalmiko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy ktoś może nabył do QQ aluminiowe felgi stylizowane na te z wyższych wersji wyposażenia (18")?
Chodzi mi dokładnie o coś takiego: http://allegro.pl/026-mb-felgi-17-5x114-3-nissan-qashqai-juke-i5263848229.html

Są to 17" ze znaczkami Nissana, ale nie jest to oryginał.

Zastanawia mnie to, jak się sprawują i czy warto :) ?

Chciałbym nabyć coś takiego na letnie opony, a na zimę mieć obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat. Kupiłem takie: http://archiwum.allegro.pl/oferta/299-hb-nowe-felgi-18-6x114-3-nissan-navara-pathf-i3480061059.htmltylko malowane w całości na szaro. Wyglądały niemalże identycznie jak oryginały nawet produkcja na Węgrzech gdzie oryginalne w ASO miały te same oznaczenia.

 

Wyważyły się idealnie, robią za letnie i spisują się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten sam sprzedawca :) Muszę go zapytać, może te do QQ też są robione na Węgrzech (byłem pewien, że to chiński wyróB)?

Z tego co widzę, aukcja zakończona dwa lata temu. Masz już je tyle czasu?

Ciekawy jestem czy ten wzór co wybrałem nie będzie wyglądał na "za mały", bo oryginał w tym wzorze jest 18".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robię na nich już trzeci sezon. I nie mam do nich zastrzeżeń. Wyważaja się super, żadnego bicia czy pęknięć. Niestety mają kilka zadrapań ale to ewidentnie moja wina.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat. Kupiłem takie: http://archiwum.allegro.pl/oferta/299-hb-nowe-felgi-18-6x114-3-nissan-navara-pathf-i3480061059.htmltylko malowane w całości na szaro. Wyglądały niemalże identycznie jak oryginały nawet produkcja na Węgrzech gdzie oryginalne w ASO miały te same oznaczenia.

 

Wyważyły się idealnie, robią za letnie i spisują się bardzo dobrze.

Z tego co pamiętam oryginalne 18 są made in France.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za tą cena jest spory wybór felg aluminiowych uznanych producentów,na "ale drogo" nigdy bym felg nie kupił.Ale to moje zdanie wyłącznie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by jeszcze ktoś miał doświadczenia z "zamiennikami" felg aluminiowych, to bardzo znacząca jest dla mnie każda opinia.

Początkowo chciałem 18", ale mam prawie nowe 17" więc szkoda by mi ich było, a 18" znowu są sporo droższe :)


Witam

Za tą cena jest spory wybór felg aluminiowych uznanych producentów,na "ale drogo" nigdy bym felg nie kupił.Ale to moje zdanie wyłącznie.Pozdrawiam.

Dlaczego byś nie kupił po przez ten portal? Przecież tam tego typu częściami handlują sklepy stacjonarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Kolega sq9mcs pisał, że ma z allegro i wyprodukowane na Węgrzech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od wewnętrznej logo Nissana i info Made in Hungary. Na asfalcie i poza nim spisują się super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by jeszcze ktoś miał doświadczenia z "zamiennikami" felg aluminiowych, to bardzo znacząca jest dla mnie każda opinia.

Początkowo chciałem 18", ale mam prawie nowe 17" więc szkoda by mi ich było, a 18" znowu są sporo droższe :)

 

Dlaczego byś nie kupił po przez ten portal? Przecież tam tego typu częściami handlują sklepy stacjonarne.

To jak masz prawie nowe 17" ti uzywaj ich zima a w lecie 18". Ja tak mam i jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem :) Mam prawie nowe letnie opony na 17" więc pozostaje mi tylko zakup felg 17" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga. Ja jeżdzę od paru lat na felgach firmy MAK i nie mam zastrzeżeń. Proponuję wejść na stronę "alufelgi" i tam spróbować coś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...