Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ukraina Kwiecień 2016


clinic112
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie Jurku mam jeszcze jeden komplet chyba że masz coś na zbyciu do sprzedania to z chęcią mogę odkupić bo będę coś przerabiać przy zawiasie szczegóły w najbliższym czasie.a zgiołem lewy poraz drugi.

Edytowane przez łysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, na zapas to i mnie się przyda ... myślałem że stoisz pod ścianą.

Zanabyłem całą V6-kę i mądrze ją skasoeałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dymy juz do polski jak nas zobaczyli na granicy nawet auta nie przeczepali jest dobrze navara nic tylko ramo poszło najważniejsze moje nadkola ale banan jest na twarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

październik będzie bankowo tylko trochę bardziej w przeprawę celujemy będzie ciut ciężej ale to nie problem trzeba tylko więcej wahaczy i drążków pozabierać :) .

Przeliczyłem straty i awarie wyszło całkiem ciekawie .

1 terrano zdjęty wentyl ,

2 toyota zassana woda

3 patrol zassana woda

4 nawara przegub

5 defender tylne hamulce padły

6 terrano wahacz wygięty

7 nawara strzelona rama i chyba drugi przegub

8 patrol drugi raz zalany silnik wodą

 

ale kiełkuje mi po głowie taki pomysł co by pojechać tam w styczniu, lutym nie pchać się w lasy tylko pojeździć bocznymi drogami po wsiach , trasa nastawiona bardziej na zwiedzanie i zabawę ze śniegiem na drodze tak by można było rodzinnie , spanie w hotelach itp .

Jeśli w stycznou było by tak jak piszesz to odważył bym się jechać z żoną i dziewczynkami. Wtedy będą już duże 2 i 3,5 roku :-)

Co do października, wystarczy dołożyć mt/r-y, blokadę przodu, zapasowe wętyle i śmiało można atakować jeszcze raz :-)

 

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak już sobie tak uprzejmościami jedziemy to też wam chcę podziękować zabawa z wami była przednia , daliśmy radę tylko dla tego że współpracowaliśmy między sobą a to w takich wyprawach jest najważniejsze , Po przemyśleniach :) telefonu nie wyłączę  i możemy się szykować na październik :) .

Na tym podjeździe połamało trzy maszyny a mimo to nikt nie stracił ducha przygody i za to wam dziękuję :)

 

 

damian ty świrusie :) cieszę się że jesteś już w Polszy .

Edytowane przez dziarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymion i jego przeguby, rama tylko martwi bo ona już sporo wycierpiała. :unsure:

a dopiero co był watek o złamanych ramach w navarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W navarze jeszcze padł kompresor od arb, kolejny przegub i olej z mostów lał się całą drogę

a rama z jednej strony całkiem się urwała. 

Ale Damian tylko płakał że nadkola mu się urwały  :devil:

 

Dzięki wszystkim za niezapomnianą wycieczkę. Ukraina jest niesamowita, na pewno jeszcze tam się wybierzemy  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak do tych kół to on potrzebuje inne mosty dobrać :P

 

popsuliście navare ! domagam się zdjęć pacjenta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wspomnienia wracają .świetna robota maćku ,pozdrowienia dla wszystkich

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajne materiały

i muza fajnie współgra  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzisz enzo , jest romantycznie można się za rączkę trzymać :) .

w sumie to mógł w lepszej jakości puścić na yotuba . 

18 minuta zjazd z góry Montereja , tego nie widać na filmiku strtomo że na nogach ciężko było ustać , po tym zjeździe to nie było mocnego i każdy musiał się wspomóc napojem regeneracyjnym od górali  :devil:  .

Edytowane przez dziarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...