Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podstawka sprężyny


solsagan

Rekomendowane odpowiedzi

Sierma. Dzisiaj odkręciłęm w moim Vanette c22 tylną sprężnę zawieszenie bo coś tam klupało. Okazało się, że podstawka, NIE PODKŁADKA!! (prostokątny kawałek metalu z otworami na śruby i takim jakby lejkiem na środku, w który wchodzi gumowy stożek) jest całkowicie zruściała, słowem- jeden wielki wafel.

Od szukania po internetach czy można coś takiego kupić boli mnie już głowa, a jest to taki ból, że ten ból ma swój własny ból. Czy ktoś orientuje się czy można coś takiego w ogóle kupić? Jeśli nie to będę musiał se takie coś zrobić na maszynie. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś pstryknął fotkę, to by niektórym było łatwiej ;-) Chyba, że Ci co nie kumają (jak ja) nie powinni się wypowiadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pstryknął bym gdyby jeszcze było co a z obudwu stron została tylko piaszczysta kupa złomu heh :D

 

to jest w tym miejscu gdzie sprężyna (z tyłu) się opiera (góra, bo na dole opiera się o ośkę) i tam jest taki stożek z gumy ; ]


temat można zamknąć.. zrobiłem z blachy coś podobnego i na tokarce tulekję na tę gumę ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...