Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego tez sie zastanawiam czy szukając QQ powinienem się skupić głównie na tych po 2010 po liftingu, czy to nie ma takiego dużego znaczenia w codziennej eksploatacji ? Nie chciałbym źle wydać tych pieniędzy. W kwestii silników, 1.6 benzyniak to najlepszy wybór by nie był to awaryjny model i spalanie nie pochłaniało całego  zasobu w portfelu ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota 30.tyś chyba ogranicza trochę pole manewru.Kupno samochodu  to loteria i kompromisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem tutaj nowy ale nie ukrywam że przyszedłem głównie z zamiarem poproszenia o pomoc przy zakupie samochodu. Natrafiłem na taki egzemplarz w komisie, który jest relatywnie blisko mnie a ciężko mi było znaleźć podobne sztuki gdzieś bliżej Krakowa. Mowa tutaj o https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-0diesel4x4automatnavikameraskoraksenonjak-nowy-ID6CzwW8.html? . Zainteresowałem się też dlatego bo handlarz wstępnie przystał bym pozostawił swój samochód w rozliczeniu. Pytanie tylko teraz - jak mają się te silniki, skrzynie biegów oraz napędy? Czy cena z ogłoszenia jest względnie ok? Głupio pytać o przebieg ale wy jako użytkownicy QQ wiecie jak po różnych przebiegach wyglądają wnętrza w tych samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Forum przeglądam od początku zakupu przeze mnie Qashqaia, teraz przyszedł czas się rozstać z marką  (chwilowo). Może ktoś byłby zainteresowany https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-nissan-qashqai-1-6-ID6D2RCw.html?utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20200521-[diplayLink]-11664029@1-20200521190440 Polecam, uważam że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Rozpoczynam poszukiwania QQ w granicach do 35 tys zł, silnik 2.0 benzyna w manualu. Z uwagi, że posiadam dziecko, a także na wykonywany zawód (często wchodzę w mokrych, zabłoconych spodniach) szukam w tapicerce skórzanej. Rocznie wykonuję od 50  tys do 70 tys km z czego 90% po asfalcie a 10% po rozdrożach tak więc 4x4 również jest koniecznością. Mam pewne wątpliwości że w granicach 35 tys. znajdę wersje poliftową choć z uwagi na bardzo wysokie przebiegi i tyranie samochodu nie wiem czy jest to aż takie ważne. Silnik 1.6 raczej jest za słaby na ten samochód na trasy, tak więc pozostaje 2.0 w benzynie ponieważ chcę założyć LPG. Chciałem się również zapytać jak jest z nagłośnieniem fabrycznym w tych samochodach ? Jeżdżę teraz skodą octavią i nie da się ukryć, że tam jest takie nagłośnienie, że równie dobrze mogę słuchać muzyki z komórki :) Raczej omijam handlarzy ponieważ jakoś mało im ufam np. z przebiegami ;)  Narazie znalazłem takie ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/nissan-qashqai-2-0-benzyna-gaz-naped-4x4-panorama-CID5-IDFlOUP.html#b54a50d894;promoted   tylko cena wydaje się dość wysoka za model z 2007 r. i niestety LPG nie jest atutem, gdyż druciarstwa jest bardzo dużo i nie wiadomo jak założona a przejechał na niej 50 tys i może być różnie z zaworami przy ubogiej mieszance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś z forumowiczów ma do sprzedania samochód :) to z chęcią porozmawiam. Jeszcze znalazłem takie ogłoszenie tylko tutaj znowu instalacja LPG już jest i nie wiem jak z zaworami. https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-nissan-qashqai-2-0-lpg-140km-panorama-ID6D9gyi.html?

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczów.

Po setkach przejechanych kilometrów udało się nam kupić QQ1FL. Autko cieszy, jednak zakup zadbanego samochodu za kwotę 30k+ stanowi nie lada wyzwanie. Posiadamy zakupione raporty kilku sztuk w woj. Małopolskim, jeśli ktoś jest zainteresowany może śmiało pisać priv, chętnie (i nieodpłatnie) podzielimy się raportami z których jasno wynika jakie gnioty można spotkać wystawione jako "igła" na otomoto. Zachowania sprzedających handlarzy szkoda komentować, bo "Niemiec płakał jak sprzedawał" to tylko wierzchołek góry lodowej.

Tyle słowem przywitania, życzę udanych zakupów i dołączenia do społeczności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.07.2020 o 08:38, GtrM napisał:

Witam forumowiczów.

Po setkach przejechanych kilometrów udało się nam kupić QQ1FL. Autko cieszy, jednak zakup zadbanego samochodu za kwotę 30k+ stanowi nie lada wyzwanie. Posiadamy zakupione raporty kilku sztuk w woj. Małopolskim, jeśli ktoś jest zainteresowany może śmiało pisać priv, chętnie (i nieodpłatnie) podzielimy się raportami z których jasno wynika jakie gnioty można spotkać wystawione jako "igła" na otomoto. Zachowania sprzedających handlarzy szkoda komentować, bo "Niemiec płakał jak sprzedawał" to tylko wierzchołek góry lodowej.

Tyle słowem przywitania, życzę udanych zakupów i dołączenia do społeczności :)

Byłbym chętny na takie raporty :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 08:38, GtrM napisał:

Witam forumowiczów.

Po setkach przejechanych kilometrów udało się nam kupić QQ1FL. Autko cieszy, jednak zakup zadbanego samochodu za kwotę 30k+ stanowi nie lada wyzwanie. Posiadamy zakupione raporty kilku sztuk w woj. Małopolskim, jeśli ktoś jest zainteresowany może śmiało pisać priv, chętnie (i nieodpłatnie) podzielimy się raportami z których jasno wynika jakie gnioty można spotkać wystawione jako "igła" na otomoto. Zachowania sprzedających handlarzy szkoda komentować, bo "Niemiec płakał jak sprzedawał" to tylko wierzchołek góry lodowej.

Tyle słowem przywitania, życzę udanych zakupów i dołączenia do społeczności :)

Otóż również żółciłbym okiem, aby niepotrzebnie jechać tak daleko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, z racji zbliżającego się powiększenia rodziny jestem zmuszony odpowiedzialnie pozbyć sie mojego terenowego A4 ;) i kupić coś rodzinnego. Z racji tego, że lubię siedziec nieco wyzej niz w moim dotychczasowym doopowozie i QQ jest jedynym zaakceptowanym przez moją lepszą połówkę autem typu crossover/suv i to w dowolnym kolorze byle by byl czarny ;) Postawiłem na QQ1+2 z benzynowym 2.0 opcjonalnie już z LPG. Budżet przewiduję około 30-35 tys. Jest realne kupić coś dobrego spełniającego takie warunki? Wybitnie nie ufam komisom a na razie głównie komisy mają ladnie wyglądające sztuki ściągane z holandii albo szwajcarii. Może ktoś z Was rozważa sprzedaż lub trafił na sprawdzony egzemplarz? Chętnie rzucę okiem. Pozdrawiam, dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomagam rodzicom w kupnie autka i spodobał im się właśnie Qashqai. Chciałbym prosić was o pomoc w wyborze: kryteria jakie sobie postawili to: diesel, przebieg do 200k, cena do 30k. Jak na razie spodobały im się trzy moje propozycje

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-1-5dci-110kmteknaxenonskoranavikamerapanoramapelna-historia-ID6DfasD.html

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2011r-1-5-dci-2wd-nawigacja-ID6D0Spj.html

https://www.olx.pl/oferta/nissan-qashqai-1-5dcibosenavikamera-cofaniapanorama-gotowy-do-rej-CID5-IDG7fXV.html

Napiszcie proszę, co o nich sądzicie i który waszym zdaniem wart jest uwagi, a który jest do odrzucenia. Może ktoś z was je widział. Z góry dziękuję. Pozdrawiam 

Edytowane przez marciniszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem zainteresowany kupnem Nissana qashqai z silnikiem benzynowym 2.0.

Znalazłem taką ofertę https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-panorama-navi-color-kamera-i-do-tego-2-0-benzyna-ID6DhnrZ.html?fbclid=IwAR0qYITy3Y-Al7j2jIFvdGf4-9LnDTZM9QM1q2Yy0auvSaEfTZ9D7D5fXi4#1d9fc990f2 czy mogę prosić o jakąś opinię na temat tej oferty, czy warto?

Edytowane przez rokoch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeśli w ofercie jest cvt, a potem, że ma 6 biegów to sprzedającemu nawet nie chciało się dobrego opisu zrobić. No chyba, że mam zerowe pojęcie o skrzyniach cvt. Podejrzana wg mnie przy stosunku wyposażenie/ rocznik / przebieg cena. Ale bez obejrzenia na żywo i jazdy nic więcej powiedzieć się nie da. Ostatnio oglądaliśmy w rodzinie civic ufo z 2006 roku. Super stan, super wyposażenie za 20 tys. zł. Jeździł ok, ale na miejscu się okazało, że bity z każdej strony czego na zdjęciach nie było widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, koleś okazał się trochę dziwny, nawet numeru vin nie chciał podać więc zrezygnowałem. Ale znalazłem inną ofertę, jeśli mogę prosić o pomoc i ocenę tej oferty https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-1-szy-wlasciciel-klimatronik-2-strefowy-kamera-cofania-alu-felgi-ID6Di2l9.html#9b12872abc będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję Qashqaia z silnikiem 2.0 benzyna, do kwoty około 35 tys. Wpadło mi w oko coś takiego https://www.olx.pl/oferta/nissan-qashqai-2-7-osobowy-panorama-parktronik-oplacony-CID5-IDGmbZc.html

Auto że Szwecji, przebieg niby pewny. Miał ktoś do czynienia z autami ze Szwecji, chodzi mi o to, czy bardziej korodują? 

Edytowane.

Byłem oglądać. Drzwi z lewej strony malowane, nie bardzo to wygląda, lakiernik się nie popisał, skórka pomarańczowa na lakierze. Do poprawki. Poza tym chyba nic robione nie było. Stuki w zawieszeniu, niby łączniki, ale co naprawdę, to  nie wiadomo. Ogólnie poza tymi mankamentami nie jest źle, ale odpuszczam. Szukam dalej. 

Edytowane przez pablo19705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
42 minuty temu, zenek18 napisał:

No wlasnie ten przebieg mnie martwi. Dzwonilem do wlasciciela i jest pierwszym.kulil w salonie z handlarzami roznie bywa. Ale dzieki za pomoc. Szklanka zimnej wody to jest to.

Nie można ufać handlarzom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze 10 letnie auto i tylko 127tys przebiegu? Ktoś chyba tylko do kościoła jeździł.Mój jest rok starszy a ma 200 prawie przechulane i to po mieście a jeżdżę mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, calypso83 napisał:

Kurcze 10 letnie auto i tylko 127tys przebiegu? Ktoś chyba tylko do kościoła jeździł.

Przed Pulsarem miałem 16 letnią Almerkę N15. Kiedy ją sprzedawałem miała właśnie taki przebieg, a do kościoła nie jeździłem. Nie każdy spędza życie w samochodzie.

Dorobisz do tego jakieś wnioski ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie nie jestem zwolennikiem silnika 1.6 - 115 koni - przy takiej wadze samochodu to auto nie ma tzw. spida.... - brałbym to dzisiaj napewno pod uwage kupujac samochod ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Andrzej G napisał:

Przed Pulsarem miałem 16 letnią Almerkę N15. Kiedy ją sprzedawałem miała właśnie taki przebieg, a do kościoła nie jeździłem. Nie każdy spędza życie w samochodzie.

Dorobisz do tego jakieś wnioski ?:)

Powiem ci że właśnie mało jeżdżę ,do roboty i jakiś sklep i wypad na wakacje.Dla mnie 20 tys rocznie to normalna eksploatacja .Kolega mieszkający za granicą robi 40tys rocznie z czego raz w roku do Polski zjeżdża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...