Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek H11 w QQJ11 ze zwykłych na LED , - Wasze doświadczenia.


dareken
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nigdy ale to prze nigdy nie brałem na poważnie co mówią w Nissanie  :D

Tak dokładnie 5 lat jest takie standardowe dla led markowych przypominam!!!! 

Tak dla przykładu moich DRL 4 Philips to jest dokładnie 5l at gwarancji na świecenie  ledów no chyba że  lampa dostanie kamieniem :D

 
To jest Chińskie badziewie a nie porządny Led !!
O to jest porządny led za 600zł 
12.jpg

 

A tak to świeci Edi

720912f92d4da5ecmed.jpg

7b160d679ea67f5amed.jpg

Edytowane przez Pieer
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak to świeci Edi

720912f92d4da5ecmed.jpg

 

7b160d679ea67f5amed.jpg

Super świeci  :spoko:

Ma jeb....10400 lumenów ,widać super sprawa  :D

Tak w soczewce super biała barwa !

No Pieer masz ode mnie ogromnego plusa  ;)

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwsze co zauważyłem to krople wody na masce pięknie daje nagrał byś film jak to świeci na drodze  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,czy wymieniając reflektory na full led będą pasować kostki,a szczególnie ta od soczewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zl tyle co ten chinol led mozna kupic komplet full led. Sa w cenie 300 zl za sztuke bez 1 badz 2 uchwytow ktore mozna dorobic lub inaczej przymocowac tylko pytanie czy nie potrzebne jest przeprogramowanie modulu swiatel bo jak wiemy w teknie jest samopoziomowanie. Z obserwacji w wersji full jest ten sam silniczek regulacji swiatel co w h11. Pytanie czy gniazdo lampy posiada tyle samo pinow. Sam rozwazalem wymiane na full ale nie moge znalezc nigdzie info czy tylko przekladka calych lamp wystarczy.

 

Edit. Okazuje sie ze w full ledach cala wiazka idzie do gniazda lampy a stamtad na poszczegolne swiatla czyli wewnetrzna soczewka Led , wewnetrzne lustro swiatel drogowych led , kierunki. itd. W wersji h11 mamy dodatkowo wtyczke do zarowki mijania h11. Wtyczka silniczka swiatel jest taka sama.

Edytowane przez nowakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gdybym miał w lampach swych soczewki, to bym się nawet chwili nie zastanawiał z zakupem zestawu H4 Philips Lumileds Easy White 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zl tyle co ten chinol led mozna kupic komplet full led. Sa w cenie 300 zl za sztuke bez 1 badz 2 uchwytow ktore mozna dorobic lub inaczej przymocowac tylko pytanie czy nie potrzebne jest przeprogramowanie modulu swiatel bo jak wiemy w teknie jest samopoziomowanie. Z obserwacji w wersji full jest ten sam silniczek regulacji swiatel co w h11. Pytanie czy gniazdo lampy posiada tyle samo pinow. Sam rozwazalem wymiane na full ale nie moge znalezc nigdzie info czy tylko przekladka calych lamp wystarczy.

 

Edit. Okazuje sie ze w full ledach cala wiazka idzie do gniazda lampy a stamtad na poszczegolne swiatla czyli wewnetrzna soczewka Led , wewnetrzne lustro swiatel drogowych led , kierunki. itd. W wersji h11 mamy dodatkowo wtyczke do zarowki mijania h11. Wtyczka silniczka swiatel jest taka sama.

No właśnie,jeszcze nikt chyba tego nie przerabiał.Więc chyba opcja z ledami jako żarówki będzie lepiej wychodzić.Z drugiej strony,jak by były całe klosze,to praktycznie już nikt by się do nich nie przyczepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie wrażenie, że długie  światła w QQ słabo świecą i jakoś tak dziwnie? Światła mijania świecą ok nawet z fabryczną żarówką za to światła drogowe to wg mnie słabiutko. We wcześniejszym aucie po włączeniu drogowych droga była totalnie oświetlona aż po horyzont, a tutaj coś tak jakby na środku samym nieco rozświetla ale szału nie ma... Czepiam się, czy ktoś to też zauważył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie do długiej przerwie, jakoś zapomniałam o forum, wybaczcie. Przeczytałam cały ten wątek bo w moim QQ wszystko było super do czasu, aż nie zaczęło się robić ciemno. Na tych fabrycznych H11 nic nie widziałam w ciemności! Wymieniłam na Osram Night Breaker Ultimate jak pisaliście. Wszystko fajnie ale one też są żółte a nie białe ;) Rozumiem, że nie ma takich, które by dawały biało-niebieskie bardziej światło? Z doświetlenia jestem mega zadowolona - niebo a ziemia te vs. fabryczne - ale następne bym chciała bardziej wiecie xenon effect :D tylko czy takie istnieją?

Edytowane przez Diana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenon effect dużo jest takich ale w nich chodzi o efekt a nie oświetlenie :) Widać często takich na drodze :) Ja tam mam wrażenie, że fabryczną są bardzo ok, a dzięki soczewce ładnie i równomiernie oświetlają drogę. W poprzednim aucie miałem H7, no to sobie zapodałem te niby najlepsze X-Treme Vision H7 PHILIPS, drogie jak cholera, założyłem i... no świeciły troszkę lepiej niż zwykłe, ale na pewno nie o tyle lepiej ile były droższe. Jeździłem na nich non stopo bo nie miałem ledów i odmeldowały się po roku w odstępie tygodnia... Założyłem te wyjęte i działały do teraz tak z 3-4 lata. Myślę, że w granicach dozwolonej mocy żarówek cudów nie ma. Jeśli masz dobre markowe żarówki to już cudów nie zrobi się z tego... A wywalanie 2-3x tyle za może 10-20% lepsze światło czy ma sens?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie do długiej przerwie, jakoś zapomniałam o forum, wybaczcie. Przeczytałam cały ten wątek bo w moim QQ wszystko było super do czasu, aż nie zaczęło się robić ciemno. Na tych fabrycznych H11 nic nie widziałam w ciemności! Wymieniłam na Osram Night Breaker Ultimate jak pisaliście. Wszystko fajnie ale one też są żółte a nie białe ;) Rozumiem, że nie ma takich, które by dawały biało-niebieskie bardziej światło? Z doświetlenia jestem mega zadowolona - niebo a ziemia te vs. fabryczne - ale następne bym chciała bardziej wiecie xenon effect :D tylko czy takie istnieją?

Diana podjedz na wał miedzeszyński do Bestlook tam masz do wyboru i koloru żarówek  :D

Tak myślałem że Osram Night Breaker Ulmited ma barwę żółtą  :unsure:

Diana zobacz Philips White Vison!! one mają białą barwę  przynajmniej u mnie w H4 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana,ostatecznie możesz zainwestować w żarówki typu led H11,koszt to 400-600 zł za komplet,ale świecą jaśniej niż ksenony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są :-) oczywiście nie tak żółte jak były ale nie jest to biały zupełnie kolor. No i tu właśnie jest problem - ja bym chciała zimny biały :D babie nie dogodzisz. Trzeba było oszczędzać rok dłużej i kupić Teknę :D No ale... Tragedii nie ma mowię ;) Będę z tym żółto białym kolorem jakoś żyć :D 600 zł za komplet żarówek to już przesada - wole sobie kupić jakieś ładne buty zamiast tego ;)

Edytowane przez Diana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diana kup H11 Osram Cool Blue tak barwa :D

A i o zdjęciach w kozakach nie zapomnij :D 

 pol_pl_Osram-H11-Cool-Blue-Intense-Duo-4

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są :-) oczywiście nie tak żółte jak były ale nie jest to biały zupełnie kolor. No i tu właśnie jest problem - ja bym chciała zimny biały :D babie nie dogodzisz. Trzeba było oszczędzać rok dłużej i kupić Teknę :D No ale... Tragedii nie ma mowię ;) Będę z tym żółto białym kolorem jakoś żyć :D 600 zł za komplet żarówek to już przesada - wole sobie kupić jakieś ładne buty zamiast tego ;)

Popieram petycję kolegów....wszak bransoletki już widzieliśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następny ,który próbuje dyskutować z kobietą o kolorach  :devil:  :jump:  :laie_67:  Z góry przegrana pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...