Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan juke - Jak wpisać kod W radiu Nissan juke ?


karol659
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Auto było w naprawie blacharskiej gdzie był odpinany akumulator. 
Teraz po naprawie radio nie odpala w ogóle, udało mi się wywołać na ekranie "pin code " poprzez chwilowe naciśnięcie przycisku od wyjmowania CD. Jednak pin code zapala się dosłownie na dwie sekundy i nie można w tym czasie nic wpisać. 
Znacie tego typu problemy ? Wiecie o co może chodzić ? Kod do radia posiadam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nic, kompletnie ciemny, po odpaleniu świateł zapala się podświetlenie na radiu (klawiszy). Dopiero gdy wcisn przycisk od wysuwania cd zapala się "pin code" na dwie sekundy i gaśnie ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nic, kompletnie ciemny, po odpaleniu świateł zapala się podświetlenie na radiu (klawiszy). Dopiero gdy wcisn przycisk od wysuwania cd zapala się "pin code" na dwie sekundy i gaśnie ... 

Wykorzystujesz pierwsze cztery przyciski wyboru stacji wciskajac tyle razy ile wynosi poszczególne liczby pinu. ( np. pin-1234- przycisk 1 - 1x, drugi dwa razy itd)

Edytowane przez krzycho59
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady, klikam w przycisk od wyjmowania zapala się i odrazu gaśnie, gdy wciskam jaki kolwiek przycisk to nic sie nie dzieje nie zmienia cyfer na nic innego jak 0. próbowałem trzymać przycisk od wyjmowania i wtedy zmieniać cyfry też nic .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lewym dolnym rogu, powinien być otwór ( pierwszy otwór  AV IN – gniazdo audio-video, 3.5mm typu mini Jack drugi, PRZYCISK RESET - wcisnąć by zresetować urządzenie w przypadku zablokowania pracy),    służący do resetowania radia. Zresetuj go i zobaczymy co się wyświetli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady, klikam w przycisk od wyjmowania zapala się i odrazu gaśnie, gdy wciskam jaki kolwiek przycisk to nic sie nie dzieje nie zmienia cyfer na nic innego jak 0. próbowałem trzymać przycisk od wyjmowania i wtedy zmieniać cyfry też nic .. 

Mogę jeszcze podrzucić  tekst z instrukcji obsługi..

post-5141-0-07260100-1442819446_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

file:///Users/karolzabielski/Box%20Sync/IMG_0282.JPG

 

Przesyłam zdjęcie, niestety nie ma tam wejścia AV ani przycisku Reset,  wpisywałem w innych autach kody i nie było to problemowe także tu jest coś nie tak. Jeszcze raz dopiszę, nie pyta o pin code, pin code wywołuje tylko przycisk po prawej na górze od wyjmowania cd, ale pojawia się dosłownie na dwie sekundy znika i jak się pojawi to i tak 0 nie mogę zamienić w nic innego ... Nagram film jak będzie potrzeba. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyjąć bezpiecznik na chwil kilka, by nie odłączać aku, może się zresetuje. W prawidłowo działającym, tego typu radiu,  radiu powinny wyświetlić się cztery kreski i wówczas wpisujesz posiadany pin w sposób podany wyżej. Twoje wygląda na zblokowane i trzeba go z tego stanu wyprowadzić. W niektórych przypadkach pozostawienie radia na godzinę włączonego pozwala na wpisanie właściwego kodu. Głównie pomaga to  w przypadkach gdy kod był wpisywany nieprawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

file:///Users/karolzabielski/Box%20Sync/IMG_0282.JPG
 
Przesyłam zdjęcie, niestety nie ma tam wejścia AV ani przycisku Reset,  wpisywałem w innych autach kody i nie było to problemowe także tu jest coś nie tak. Jeszcze raz dopiszę, nie pyta o pin code, pin code wywołuje tylko przycisk po prawej na górze od wyjmowania cd, ale pojawia się dosłownie na dwie sekundy znika i jak się pojawi to i tak 0 nie mogę zamienić w nic innego ... Nagram film jak będzie potrzeba. 

 

A może ktos osiem razy próbował i zablokował totalnie tak jak w instrukcji- nie wiem jak i co się wyswietla w takim razie ale na pewno w serwisie u źródła odpowiedzą jak z tym ruszyć, nie żeby naprawiać od razu ale wskazówek pewnie udzielą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod pin służący do uruchomienia, odblokowania radia po ponownym podłączeniu do niego napięcia dostajesz wraz z autem. Zazwyczaj jest na małej karteczce (9x7cm) opisanej jako RADIOPASS lub RADIOCODE,  zapisany jako (czterocyfrowy) safety-nr. Jeśli nie dostałeś czegoś takiego z dokumentami to może być zapisany, o ile ktoś tego dokonał, na obudowie radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...