Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Nie odpalił


Gość grzennio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód normalnie dojechał, zaparkował sobie i wszystko jest pięknie. wyłanczam silnik, jakieś 4 godzinki później odpalam i nic. Rozrusznik działa, pompa też działa. Co za czart? Możliwy jest brak paliwka? Rezerwa się zaczyła żarzyć, jeżdżę na gazie. Paliwko tylko do odpalania. Nie wiem o co biega? Co mogło pójść? Niedawno wymieniałem świece i przewody. Może to jest cewka? Jak strzeli cewka to pójdą i świece i przewody. Raz na światłach (było to parę godzin przed "zajściem") niemal mi zgasł przy ruszaniu. Nie wiedziałem o co biega, ale ruszył i wszystko było OK. Jutro od rana zabieram się do przeglądania bezpieszników, styków, obejrzenia ceweczki, rozdzielacza i tym podobnych. Jak dojdę co jest grane to dam znać, czekam na wszelkie rady i uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze dotarlem dopiero dzis na ten temat, bo wczoraj caly wieczor tez glowilem sie co jest. bezynke mam tylko do odpalania, dolewam co jakis czas. a tu wczoraj wozek zaczal szalec, tracic moc... wskaznik pokazywal 1/4 zbiornika wiec ok. a dzis rano dopiero doszedlem do tego ze chyba wskaznik minie oszukuje. wlalem Pb i po problemie... jaki wstyd :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie probowales odpalac na LPG ? ja krece na LPG i jest spoko....

dosyc duzo PB na same rozruchy idzie - tak co 2 miechy wlewalem 10 literkow i wskazowka zaczyna ostro dołowac... teraz jak sie zacznie robic zimno chyba znowu bede musial odpalanie na PB robic - jak przypadkie mzgasnie a reduktor jeszcze nie rozgrzany to marne szanse na ponowne szybkie odpalnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...