Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Linka sprzęgła od P10 do P11 ?


Gość jarkk

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu przy wciskaniu sprzęgła wchodzi ono z dziwnym stopniowym oporem. Zestaw sprzęgła wymieniłem ok 10kkm temu, mechanik powiedział że to linka. Wyciągnąłem ją i w rękach chodzi lekko, natomiast przez to że mam LPG, reduktor powoduje że linka idzie dziwnymi zakrętami. Z tym że LPG mam od kiedy kupiłem auto, a wtedy tego problemu z linką nie było. Co ciekawsze w Japan Cars-ie powiedzieli że nie mają linek do P11, tylko do P10. A ja wypatrzyłem że ta linka wogóle nie różni się od linki do P11 (chyba, że długością, ale w P10 był montowany ten sam silnik GA16DE). Jeżeli ktoś może pomóc w rozwiązaniu problemu to z góry serdeczne dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy.

W sumie miałem ostatnio ten sam problem co Ty, a dokładnie dzisiaj. Poszła mi linka od sprzęgła w P11 i wstawiłem do warsztatu i gdy odbierałem samochód, to mechanik mówi mi, że dzwonił do hurtowni po linke do P11 i tam się upierali, że w P11 nie ma linki sprzęgła tylko są siłowniki, więc wzioł linke od P10 i pasuje. Znowu mam sprzęgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za odp. :wink: , też słyszałem coś o siłownikach, ale jak jest linka to jest linka. Natomiast pyt. nr 2 : czy ktośbawił się w dorabianie linki, facet wycenił ją na 50 zeta. A w JC za linkę do P10 chcą 70, serwis 245. Wg mnie ta druga propozycja jest chyb najlesza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za odp. :wink: , też słyszałem coś o siłownikach, ale jak jest linka to jest linka. Natomiast pyt. nr 2 : czy ktośbawił się w dorabianie linki, facet wycenił ją na 50 zeta. A w JC za linkę do P10 chcą 70, serwis 245. Wg mnie ta druga propozycja jest chyb najlesza.

 

Pozdrawiam

 

linka z JC to dziadostwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za odp. :wink: , też słyszałem coś o siłownikach, ale jak jest linka to jest linka. Natomiast pyt. nr 2 : czy ktośbawił się w dorabianie linki, facet wycenił ją na 50 zeta. A w JC za linkę do P10 chcą 70, serwis 245. Wg mnie ta druga propozycja jest chyb najlesza.

 

Pozdrawiam

 

linka z JC to dziadostwo..

 

Daj alternatywę, ale nie serwis :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za odp. :wink: , też słyszałem coś o siłownikach, ale jak jest linka to jest linka. Natomiast pyt. nr 2 : czy ktośbawił się w dorabianie linki, facet wycenił ją na 50 zeta. A w JC za linkę do P10 chcą 70, serwis 245. Wg mnie ta druga propozycja jest chyb najlesza.

 

Pozdrawiam

 

linka z JC to dziadostwo..

 

Daj alternatywę, ale nie serwis :lol:

 

jak bym znał, to bym dał. sam mam dylemat czy serwis,.. czy dorabianie.

mam drugą linkę z JC i znów trzeszczy i ciężko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

linka p10 ip11 jest identyczna wiem bo sam wymieniałem :lol:

Nie mogę słuchać tych bzdur, linka w P11 i p10 nie jest jednakowa! Jednakowa jest tylko długość, mocowania są inne, różnią się średnicą i kształtem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...