Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Przepływomierz


Gość B-52

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem tu nowy ale chciał bym się z wami podzielic wiadomoscia na temat przepływomieza.W moim mikrusie padł przepływomiez nowy w servisie UWAGA 2700 zł taki drogi bo nissan nie sprzedaje samego tylko z przepustnica, plus wymiana.Sprawdziłem zaden zamiennik nie jest dostepny.w Warszawie jest taki gość co zdjagnozował mi to od razu i naprawił za 1500zł to i tak sporo ale lepiej niz 2700+robota .Dla zainteresowanych słuze adresem.Zajmuja sie cała elektronika w autach,jak autoryzowany servis rozkłada rece i nie moga zdjagnozowac usterki to jedz do niego WWW.elektronika.com.pl gorąco polecam.Dzis odebrałem po naprawie jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 zapłaciłeś z nową przepustnicą? Bo jeżeli nie to ostro cie wydoili. Ja sprzedaje takie przepustnice kompletna za 450 zł a za wymiane biore 100. No ale niestety nie mam swojej strony internetowej jak oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w zwiazku z przepływomierzem pytanie - rozkrecał ktoś to ustrojstwo w k11? jak tak to napiszczie jak to sie czysci - bede to w sobote rozkrecał bo mnie juz dobija to szarpanie, a powyzej 5000rpm nie mam zamiaru jeżdzic cały czas bo kasy na benzynke szkoda... z góry dziekuje za odpowiedź...

 

Bercik ty te przepustnice masz nowe czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witajcie jestem tu nowy ale chciał bym się z wami podzielic wiadomoscia na temat przepływomieza.W moim mikrusie padł przepływomiez nowy w servisie UWAGA 2700 zł taki drogi bo nissan nie sprzedaje samego tylko z przepustnica, plus wymiana.Sprawdziłem zaden zamiennik nie jest dostepny.w Warszawie jest taki gość co zdjagnozował mi to od razu i naprawił za 1500zł to i tak sporo ale lepiej niz 2700+robota .Dla zainteresowanych słuze adresem.Zajmuja sie cała elektronika w autach,jak autoryzowany servis rozkłada rece i nie moga zdjagnozowac usterki to jedz do niego WWW.elektronika.com.pl gorąco polecam.Dzis odebrałem po naprawie jest super

 

masakra :shock: ja mam taką przepustnice wraz ze wszystkimi czujnikami ,potercjometrami, i silnikiem krokowym wraz z montażem za 450. :)

Posiadam tez inne czesci

jesli cos to prin

pozdrawiam wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...