Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcja na poduszkę kierowcy


kules
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek wpadłem  na forum w  niedzielę, (Szukam  srebrnego tylnego zderzaka - baba mi w  sobotę zarysowała) a  tu taki temat- zaglądam, sprawdzam i ..jestem na liście. Zakładam szybko konto w  You Nissan  i nic się nie dzieje. Więc dzwonię  i  termin już  za  dwa dni !  Jestem zaskoczony, od grudnia do połowy kwietnia  cisza,  a jak się upomniałem to  biegusiem... :)  .Przez tel.  mówili, że  tylko sprawdzą  czy  wszystko  w porządku.  Jest sens  jechać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, wymieniono "Naprawa gwarancyjna" , zakres: PG5BD kampania airbag, PG6A3 kampania bagażnik ( ale co i jak nie  wiem- dopiero w domu na  dokumencie  zobaczyłem) Może ktoś  coś wie o co chodzi ? . Przy okazjo pooglądałem nowe samochody-  Note i Pulsar. Ten drugi wpadł mi w oko :)

Edytowane przez johnrambo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ze mną jak dotąd się nie skontaktowali. Na liście mnie nie ma, mam Notesa 2006 z Niemiec i vin mam bliźniaczy do kilku innych (ostatnia cyfra 1 w dół i 2 w górę są).

Telefoniczne deklaracje że owszem jest objęty naprawą. Jestem w 2/3 polskiej listy (podobno mieli brać chronologicznie).

 

Poczekam do końca roku i trza będzie znowu maile pisać i wyjaśniać OCB...a tymczasem będę jeździł furką która podobno może mieć niesprawne poduszki powietrzne...

Edytowane przez NazgulXL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A ja dostałem wezwanie do serwisu dopiero dzisiaj. Auto kupione w 2006 w PL, zarejstrowane w DK od 2013.

 

Z drugiej strony miło, że nawet o "starych" autach pamiętają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też akcja co prawda w toyocie bo dostałem też ostatnio na wymianę 2003r też byłem w szoku oczywiście na duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po kolejnej interwencji przyszła pora i na mnie - poduszka wymieniona w dniu dzisiejszym.

Auto sprowadzane z DE i niby dlatego zagubili moje dane kontaktowe...

Auta nie było na polskiej liście UOKIK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony na jutro. 


Akcja serwisowa przeprowadzona i zakończona sukcesem :) W ogóle to mam wrażenie, że ASO musiał co oczywiste odłączyć akumulator do przeprowadzenia tej operacji a co za tym idzie zresetował się komputer.... i mam wrażenie, że samochód zaczął jakiś lepiej jechać :) Nie wiem, może reset komputera usunęła różne błędy i ustawienia które sie adaptowały podczas eksploatacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co wspominałeś tu i ówdzie o stylu jazdy to nie wydaje się żebyś mógł go zamulić tym sposobem :D

Moje podejrzenia są jeszcze inne. Tzn nic nie wskazuje na rozłączenie aku podczas wymiany ładunku poduszki powietrznej (wszelkie kasowalne wskazania licznika pozostały bez zmian) więc mam wrażenie, że musieli popodłączać kom w celu podłączenia nowego elementu i przy okazji skasowali jakieś błędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpinanie aku do wymiany poduszki to stare metody do starych rozwiązań. Teraz wystarczy że zapłon wyłączony a kluczyk po za stacyjką i wymieniają poduchę bez problemu. Akurat u mnie tak wymieniali, nic nie odpinali nawet maski nie otwierali a poduszka wymieniona z akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu byłem w ASO drugi raz w życiu, więc nie mam kompletnie doświadczenia co i jak. Na nowy samochód u mnie się nie zanosi (i finansowo i nikt mnie do tego nie przekona :D) więc być może był to drugi i ostatni raz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Widzę, że akcja wymiany poduszek jeszcze nie zakończona, właśnie dostałem ponowne powiadomienie z Centrali na wymianę dwóch. Tylko nie wiem czy dojdzie do skutku, bo już ponad rok czekam na termin w serwisie na Wilanowskiej we Wrocławiu od poprzedniego zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem list. Zdziwiłem się skąd mają adres, ale pewnie poprzedni właściciel podał.

Dam znać jak dostanę jakiś termin na wymianę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już po wymianie poduszek, uwinęli się w pół godziny, o ile w ogóle coś robili, bo nie było mnie przy tym. Przy okazji coś nie tak z radiem, wyświetlacz jakby gubił cyfry, zauważyłem to po powrocie do domu, fakt grzało słońce, ale wcześniej tego nie było, przynajmniej nie zauważyłem, a auto salonowe, od nowości w moich rękach. Coś tu kiedyś czytałem, że te wyświetlacze słabe, więc może chce już się zepsuć. A, już w garażu, jak ostygło to było lepiej, można było coś odczytać, ale też słabo.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...