Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Vanette


solsagan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy pewnie zauważyli w tym dziale jest mnóstwo 350z i innych sportowych Nissanów. Postanowiłem "pochwalić się" wozem, którego posiadamy w rodzinie od dobrych parunastu lat. Jest to Nissan Vanette c22 2.0D slx z 1990roku. Stale używany, konserwowany, usprawniany. Jedno wiadomo: nie sprzedam go nigdy :D Wrzucę kilka zdjęć i jeżeli ktoś jest zainteresowany to postaram się co jakiś czas odświeżać zdjęcia z okazji różnych napraw, ulepszania itd ; ) Wóz może nie ma super osiągnięć, jet mułowaty ale przyjemnie się nim jeździ, uciągnie każdą przyczepę, a ludzie zawsze  się na niego spoglądają :D

 

p.s. gdyby ktoś miał części do takowego na zbyciu to chętnie przygarnę :D

 


post-93352-0-92863900-1452019022_thumb.jpgpost-93352-0-03915500-1452019036_thumb.jpgpost-93352-0-57478700-1452019039_thumb.jpgpost-93352-0-29346500-1452019043_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cacka można spotkać tylko na azjatyckich filmach ;) Szacun za wkładane serce w utrzymaniu na chodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod wrażeniem :) fura chyba rzadziej spotykana na polskich drogach niż Aventador ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaa ... super fura :)

to taka japońska odpowiedź na VW Ogórka

U mnie w pracy ktoś takim przyjeżdża, ma zasłonki i leżankę w środku ... po naklejkach widziałem że w caravanning się bawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne autko. Wcale nie jest rzadko spotykane, troszkę ich widziałem, ale przeważnie w kiepskim stanie. Twój jest dopieszczony :)

Rzadki okaz to z okrągłymi światłami z przodu albo Vanette Largo, czyli pierwsza generacja. Fajnie. Sam bym kupił takiego, ale w benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...