Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1000KM Nissan 350Z by Kaktuss


kaktuss_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Kaktusie fura podaje - opanowana mega moc :)

Tak ale od 3ciego biegu :D

Puki nie będzie R888 to d*pa blada...

Dziś stestuje 584 konnego zółtego kompressora Zetorka na 295.30R19 R888 obstawiam że poniżej 4 sek do paki na bank będzie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.3... ale do poprawy bo za długo przytrzymane na odcince na 1 biegu :D

No jak dobrze pójdzie tzn. Kaktus za bardzo nie zachla na weselu to jutro będzie smażyć kapora na lotnisku nieopodal Ryk - bowiem 1/4 mili jest tam grana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zachlał i nie pojechał, ale chujuwa, no ale życie tak się czasem układa. Rodzinka spokoju nie dała, do północy się trzymałem, ale później słabo poszło.

 

No nic następnym razem, oponek poszukam lepszych w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem R888 na oponeo i oddzwonili ze nie maja i nie beda mieli. Na allegro sie wystawiaja, ale tez na stanie brak, jeden chyba na ale chce ponad 4tysie za 2 szt. I jeszcze wciska ze ostatnia para.

 

Rozmiar 295/30/19

 

Proponuja mi Yokohama D08 ale opinie rozne, myskalem o Michelin Pilot Sport Cup2, ake to wcale nie sa polslicki i podobno zeby kleily trzeba dobrze rozgrzac. Najbardziej Toyki by pasowaly, ale brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z USA to inne będę ciągnął, ale jak lekki oddech zlapie ;-)

 

A na 18, chetnie na tyl wrzuce na wyscigi, tylko wtedy musialoby byc 295/40/18

Macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze slickami na wyscigach na 1/4 mili?

 

Wydaje mi sie ze nie dopuszczaja w klasie street?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka , że Mariusz chce wygrać a łatwiej wygrać w klasie street niż drag. Do street tylko półslicki można


PS na razie poza tą opcją z Niemiec co Ci mówiłem przez tel nic innego nie udało się znaleźć. Ta firma pod Warszawą handluje tylko Yokohamą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym moj jest klasa street, w dragu sa wydmuszki i z napędem 4x4, wiec malo przyjemnosci z konkurowania z nimi.

 

A o slicki pytam bo jak narazie tylko takie w rozmiarze 305 /35/18 znalazkem gdybym chcial 18tki wrzucic na tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przede wszytskim na slikach na co dzień się słabo lata... można niby na zawodach zmieniać ale komu tam będzie się chciało :D

Sliki poza tym bardzo szybko się zużywają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, świetne zdjęcia. Słyszałem jak ktos wtedy gadał coś o forum, ale siedziałem już w aucie. Trzeba bylo zapukac w szybe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta maska to carbon, szklane czy stockowa przerobiona? Oglądam na telefonie i słabo widać... Czy znacząco poprawila sie kwestia temperatur w dolocie czy raczej jest to 2-3 stopnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...