Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1000KM Nissan 350Z by Kaktuss


kaktuss_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy :)

W tym wypadku stale 0.5bara doregulujemy. Jak cyferki na hamowni za duże wyjda to bedziem obniżać.

Obecny set po dolozeniu drugiej pompy paliwa jest zrobiony na szybko wstajace 600KM+++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie podtrzymanie obrotow z jednego rzedu na stale jak najbardziej korzystne jezeli chodzi o reakcje na zmiane obciazenia...zastanawialem sie tylko czy jak otworzy sie WG to czy ten jeden rzad nie sprawi dopompowania np na 0,7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba wysteruje go jak nalezy, mysle ze raczej nikt nie dalby sobie tak rady jak on B-)

 

Chyba dzis sie szykuje wydech, co? Bedzie niezly kominek, a raczej dwa ;-)

Nie moge sie doczekac jak to bedzie wygladalo i halasowalo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no masakra. Jestem zaszokowany z jaką lekkością powstał cały projekt. Jak to wszystko jest dopracowane i wygląda naprawdę bardzo estetycznie. Tam jest wszędzie tak mało miejsca a Kuba upchał jeszcze tyle rupieci. Coś pięknego oglądać te zdjęcia z prac.

 

Gratuluje Kaktus. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie naleza sie gratulacje, chyba ze za wybor Tunera ;-)

 

Szczerze mowiac od poczatku wiedzialem ze pojdzie gladko. Wystarczy troche z Kuba pogadac, zeby nie miec zadnych watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mnie na warsztacie nie ma ale jutro pilnie biorę się za twoja maszynę, instlacja pod zegary pójdzie no i sterowanie wasteagarem oraz bovem...

No i najwyższy czas na cyferki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha to samo pomyślałem jak to przeczytałem :) pierwsza myśl to cyferki będzie miał Mariusz jak pojedzie po odbiór auta i to 5-cyfrowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw bedzie placz i zgrzytanie zebami, ale pewnie nie zdaze nawet wrocic do domu jak o tym zapomne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pobudka z rana i czas na ogarnianie tematów :)

No to zaczynamy :)

Spokojnie czerwony zmieni się na czarny :P

20160215_200316_zpsy3ljm4rw.jpg

 

20160215_203949_zpsrnf7rrpn.jpg
No i wyjebałem dziurkę by puścić nią kabelki od EGT, oraz przewody powietrzne do sterowania doładowaniem i bovem widocznym powyżej :D

OEM LOOK zachowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś relacje, bo już nie mogłem się doczekać ;-)

Czerwony gustowny, ale szkoda już wprowadzać kolejnego koloru. (wiem że to bardzo przekonujące patrząc na naklejkę na masce ;-) - ale i na nią przyjdzie czas)

 

Zetka miała być Black&Red, ale będzie Silver&Black, więc tak właśnie.

 

Z racji początku końca projektu u Kuby musze pomyśleć dalej o wyglądzie, niewielkie zmiany będą, ale być muszą.


Kuba, pokaż zegarki, bo nawet ich na żywo nie widziałem, mimo, że sam zamówiłem :-)


Taki ładny blow off a nie będzie widoczny :-(

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zegary brałeś? Jaka firma? Ja mam autogauge które moim zdaniem są najładniejsze ale chyba nie porażają jakoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po pierwszych zabawach na hamowni :)

830ccm wtryski oj duży zapas robią - dobra opcja na przyszłość.

Sprzęgło fabryczne poddaje się już i to zaledwie przy 565Nm jakie auto buduje na doładowaniu 0,55 bara - no i suszarka mniej nie dmuchnie :D

 

Pocieszające jest to że doładowanie pełne bez żadnego wspomagczy w postaci EBC czy MBC pojawia się już przy 3200obr.min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co dalej robić z tematem?

 

Ktoś jeździł z was na ceramicznym sprzęgle? Jak to się sprawuje, da się przyzwyczaić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ACT i właśnie w piątek jadę do Coobcia zmienić na coś normalnego na zimnym oleju i na trasie da się przyzwyczaić ale w miasto światła korki uff ciężko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No maszyna finalnie dostrojona wypluła 446KM na symbolicznym 0,5 bara  :)

Oj było walki by ograniczyć doładowanie do tak niskiego poziomu by można było wreszcie to bezpiecznie wystroić na hamowni - przed nami jeszcze dopieszczenie na drodze...

No ale nim na nią wylecimy trzeba sprzęgęło zapodać bardziej męskie, fabrycznie ta zetka z REVUPem miała to same badziewie co siedzi w 350Z z HRem, 370Z oraz Navarze czyli 240mm z autoregulacją.

Wleci EXEDY 250mm - sprawdzone w boju przy 650Nm, tak więc na cały nadchodzący sezon z pewnością wyrobi i noga nie będzie boleć w korkach, wręcz będzie pracowało lżej jak poprzednie  :D

 

Filmik na dobry wieczór :

 

No i wykresik w na maksa osłabionej konfiguracji:

start%20turbo%20soft%20_zpscaz6s3z1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest wyrok i na dwumase, do wyjebania.

Zakladamy odrazu jednomasowe., nie za lekkie, zeby nie halasowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...