Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1000KM Nissan 350Z by Kaktuss


kaktuss_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No też właśnie patrzyłem...szkoda że wybór taki mały nic w 19calach. Ja zamówie federal ss595 podobno za tą cenę warto schlostac na torze. Komplet 245/35/19 i 265/30/19 wychodzi 1600zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne sliki cały komplet dziś robione

A co masz na aucie zalozone? R888 czy Extreme? Chodzi mi o foto ze "slikami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza taki zestaw bo t1 sport to chyba zwykła opona o r888 polslick? Nie lepiej na obie osie r888? Auto dobrze się zachowuje na takim zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1 Sport to bardzo dobra normalna uliczna opona, moim zdaniem walorami trakcyjnymi zbliżona do FEDERALI RS-R z tym że szybciej od nich schodzi i znacznie lepiej po mokrym dająca sobie radę.

A048 miałem w Nissanie Sunny GTI średnio trzymały ale za to ekstremalnie wolno schodziły no i cholernie ciężkie były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wybor oponek to wazna sprawa, ale chyba bede na tyl zmuszony R888, juz widze ze Extreme na 19' nie znajde.

 

Narazie wazne zeby samochod byl gotowy i troche wezme sie za detale, musze kilka elemantow przemalowac lub okleic na czarno, zlikwidowac naklejke z maski i zrobic polerke lub porzadne woskowanie.

Szybki tez pojda w lekka czern wszystkie, no bez czolowej.

Chetnie kupilbym jeszcze maske z garbem, ale jak narazie nie moge znalesc w sensownej cenie.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz dla Ciebie tylko r888 przy tej mocy nie zastanawiaj się nawet. A szybki mocno chcesz przyciemnic? Bo ja też się czaje ale nie chce by mnie za to łapali ale fajnie to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko chce przyciemnic, juz w jednym aucie zrywalem ;-)

Ale mysle ze jak mnie zatrzymaja to i wydech moze byc problemem, brak katow.

 

Ale wbijam w nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi. Zatrzymają Cię za szyby a znajdą 10 innych rzeczy :D folie zrywalo na miejscu przy nich i Cię puścili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo jak Jarek1111. Też zrywałem  :whistle: Prócz wyglądu i i zmniejszonego nagrzewania wnętrza to jazda wieczorami jest bardzo męcząca, nie wspominając już o cofaniu. Wtedy to tylko szyby w dół  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi. Zatrzymają Cię za szyby a znajdą 10 innych rzeczy :D folie zrywalo na miejscu przy nich i Cię puścili?

Nie zrywalem, to byl zonki samochod i ja zatrzymali, zanim dojechalem do niej juz dowod zatrzymali... Nawet specjalnie przyjechali panowie z urzadzeniem do pomiaru przeswitu.

Ale bez mandatu chyba bylo, pozniej tylko dowod musialem odebrać po ponownym badaniu technicznym

jarek1111 ladnie to wyglada, ale jednak delitniej chce przyciemnic.

 

 

fajne pol sliczki Ci znalazlem 285.35r19 P Zero Corsa...

Ale to sa semi slick? Wygladaja jak normalne asymetryczne.

Masz takie na sprzedaz czy tylko model proponujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie popatrzylem na nie. Faktycznie wygkada to ciekawie. Z tego co czytam te jest asymetryczna i kierunkowa, czyli sa prawe i lewe.

Musze zglebic temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do listy rzeczy do zrobienia została zmiana i relokacja zbiorniczka wyrównawczego od płynu chłodzącego, przerobienie wlewu do zbiorniczka od spryskiwaczy...

Dzięki misi i jej 30 minutą podszybie zostało wyczyszczone i poskładane, mniej tego wszytkiego to zaczyna to coraz lepiej wyglądać:

20160222_212410_zpsziuchm3o.jpg

 

A co do laczków to takie półsliki miałeś pobrać:

photo-0edc9577-7ecd-41c5-a138-9ecaa1481b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie buteleczka wygląda bardzo gustownie, więc nie wiem co tak jeszcze kombinować ;-)

 

Ale już koniec widać, ja już przebieram nogami. Jeszcze ta osłona oryginalna miała wlecieć, da się ją spasować?

 

A jak zegarki, już bursztynowe są? Mówie Ci, że to jest kwestia tych przycisków, może jakoś kosteczki trzeba podciąć żeby weszły.

 

A gumki już do mnie jadą, będą jutro, dokładnie te co na powyżej.

Potestuje to powiem co są warte, choć nigdy na r888 nie jeździłem, więc ciężko będzie o porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...