Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1000KM Nissan 350Z by Kaktuss


kaktuss_ML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba, jakoś nie boje się o silnik tak bardzo jak o to że szybko będzie mi mało mocy, zawsze tak jest.

Ale z drugiej strony jak dowalimy od razu mocno, to co potem robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trakcja:

r888 na tyle 295 bardzo pomagaja

dluzszy dyfer

poliuretan w dyfer

kontroler trakcji

boost kontroler po biegach

aku do bagażnika

 

Ale przy 400KM i 550nm będzie relaks...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawicie, dlatego narazie soft turbo, naciesze sie troche, finansowo pozbieram sie z gleby i jazda dalej.

Jesli sie nic nie pozmienia u mnie daleko dalej ;-)

Aku nie za malo Kuba?, kiedys pisales ze ladnych pare kilo do bagaznika upchaliscie zeby lepiej trakcje lapalo w jakims mocniej uturbionym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10-14kg mądrze rozmieszczone oj poprawi rozkład masy i trakcję !

Ale wiadomo najwiecej da dobra guma do tego procedurę startową się zrobi i idzie to jakoś do przodu, mimo że mieli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podoba mi się bardzo, ale u mnie jeszcze daleka droga...

Na razie oswoimy Zetkę z małym dmuchnięciem, potem ją dmuchniemy mocniej... Kurde głupio to brzmi trochę, albo mi się źle kojarzy hehhe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i na suchej ale tylko na skręconych kołach kiedy wyjeżdżam z zakrętu przepięcie z 1 na 2 powoduje przesunięcie tyłu o pół metra więc teraz wiesz co daje sam program do serii;) ale to u ciebie musi naprawdę wymiatać ciekawe tylko czy na skrzynię to dobrze wpływa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj po zamontowaniu transgo zrywa trakcje przy zmianie z 1 na 2 bieg w serii wiec ja nie wiem co by było przy 400KM a przy 500-600 to śmierć na miejscu chyba.

Na dobrej Oponie przy 400KM nie ma szans na coś  takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem nowe kółka, 265 na tyle, mieliło ostro i to na mojej serii :-)


wydech odpuść sobie hamownia zawsze mowi ze zabiera on moc... jedynie kolektory wydechowe i albo katy won albo sportowe nic więcej. Do tego spacer mod ssaka ew. puszka z rev upai do tego strojenie. fajna tez opcja to walki ssace z revupa ok 10nm up i 7Km
roztoczyc obudowe przeplywki można i wycieniowac oske w przepustnicy...
Dyfer 3.5 odmuli maszyne i nie bedzie ona uciazliwa w trasie

 

Kuba pisałeś Bydlakowi zeby nie zmieniać wydechu bo mocy zabierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie zmieniam wydechu na jakiś aftermarket tylko y-pipe na wzor Kuby albo po prostu od Kuby jak będzie miał na dill i jedyne co to na koniec wstawić muszę przelotowy bo mój OEM jest dziurawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku silnika wolnossącego mało grzebanego - zmiana wydechu od Y-pipa w dal nic nie daje a wręcz zabiera...

Ps. na dobrej gumie tzn. R888 na 1 biegu przy ponad 500Nm nie piśnie nawet opona:

 

Jak jest wilgotno to dopiero potrzebna 700Nm by coś zamieliło na II na dobrym laczku pokroju R888:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziurawy wydech a przy założeniu że zaraz będę dawać spacer, walki i stroic i ale odrazu zrobić docelowy wydech niż podchodzić dwa razy do tego samego.

Ale to powiedz mi Kuba dlaczego u Ciebie Twoj y-pipe w wolnossacej rudej dał tyle mocy a mnie miał by wręcz zabrac? Bo chyba do rudej go pakowales z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, Kuba chyba mowil o wydechy koncowym. Tez chce u niego wrzucic przy okazji innych modow i dlatwgo sie zdziwilem jego wpisem, ale juz wytlumaczyl.

U mnie chodzi o to ze za cicho jest!

 

 

 

Słuchajcie, dostane gdzieś w Polsce takie odblaski do polifta? Czy tylko USA?

 

http://www.ebay.com/itm/NEW-GENUINE-NISSAN-350Z-FRONT-BUMPER-COVER-CORNER-SIGNAL-MARKER-LIGHTS-CLEAR-JDM-/161958090267?hash=item25b574561b:g:Z6sAAOSwpRRWpbGg&vxp=mtr


Bydle, pisałeś jakiś czas temu ze te odblaski tylko w ASO, ale dziś dzwoniłem i mają jedynie pomarańczowe zgodne z homologacją... No ch*j mnie zaraz trafi, taka pierdoła a mam z nią największy kłopot.

 

Chciałbym to szybko ogarnąć bo w czasie jak Kuba będzie mi grzebał przy aucie to zderzak będzie zdjęty i wtedy będę miał okazję założyć.

 

W USA w jakims sklepie znalazłem, ale odblaski 68$ a wysyłka 60$ i nie wiem jeszcze jaki czas oczekiwania.

 

Może prysnąć je w takim razie na kolor nadwozia? Bo te pomarańczowe aż razi.

Edytowane przez kaktuss_ML
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, to już te duże orurowianie, jak u mnie ma być?

 

A, i tu chyba Turbo jakieś mniejsze, co?

 

P.S.

 

Naklejki NISMO na rozpórce już mam heheh.


 

Ty masz polift nie?


Ja mam przedliftowe białe
Na sprzedaż rzecz jasna

 

 

 

Tak, u mnie polift juz jest.

Do przedlifta znalazłem, ale do mnie jak narazie tylko USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio a da rade założyć turbo do zetki i zostawić przepustnice po oryginalnej stronie bo ten widok przełożonej na druga stronę przepustnicy razi mnie niemiłosiernie w oczy

To trochę jakby zaczesywac grzywkę w lewą stronę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, wydaje mi się że tu jakiejś mega estetyki nie zrobisz.

Mnie w każdym razie to nie wadzi w żaden sposób.

 

Jutro start... Będzie się działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kunie ponad estetykę ale jak dałoby się to połączyć ze schludnoscia pod maską byłbym niemiłosiernie rad :D działajcie Panowie powodzenia; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, mysle ze bedzie ok.

Calosc prysnie sie rozowa farba i nikt wtedy na przepustnice na lewej nie zwroci uwagi hehhe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...