Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nysa 350Z fajny HR-ek :D


WarPigs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,

Jestem nowy na forum, chociaż kilka postów "mniej mądrych lub bardziej" dałem

Trochę o mnie i o aucie:

-Kupiłem auto w kwietniu 2015, TO BY BYŁO TYLE JEŻELI CHODZI O MNIE.

 

O AUCIE:

-Nissan 350z

-Rok xx.02.2008 EU

-Silnik VQ35HR

-67300km nalotu

 

MODYFIKACJE:

-Gwintowane zawieszenie BC-RACING

-Układ dolotowy Stillen Generation 3 Ultra Long Tube Dual

-Felgi JapanRacing JR3 (opinie znane, ja natomiast uwielbiam te koła)

-Bodykit (nie znam nazwy) JEST NA SPRZEDAŻ

-Przelotowy układ wydechowy od test-pipów aż do puszki Magnaflow

 

Sezon się zbliża a pomysłów nie brakuje na modyfikacje... Postanowiłem zostawić go w "pedalskim" N/A, chociaż ja osobiście przepadam za charakterystyką N/A, TAK WIEM NIE MIAŁEM DOCZYNIENIA Z TURBO, CHYBA ZE MOWA O 997, M4 ect. może znajdzie się miły kolega i pokaże co potrafi turbo w Z!

Edytowane przez WarPigs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafi wiele co wielokrotnie pokazał nam Michał Cudny swoim czerwonym diabłem. Teraz inspiruje Krzysiek swoją czarna mamba no i niedługo Kaktuss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny to ma na Max. Tego diabła zrobionego, nie chce nawet myśleć ile dzięsiątków tysięcy poszło w to auto.

Ja na ten sezon chce auto zrobić pod względem wizualnym i program fajny zrobić silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak BC-racing sprawuje sie na drodze i czy próbowałes ustawić na maxymalny beton oraz jak one ma sie do seryjnego zawiasu w tym ustawieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie są różne, mnie osobiście pasuje to zawieszenie. Jeźdze teraz na miękkim ustawieniu i jest nie wiele sztywnieje niz w serii, ustawiłem raz na beton i był beton dosłownie, na następnej stacji musiałem stanąć i zmiękczyć :) fajnie wybiera, nie hałasuje, auto dobrze się na nim prowadzi i regulacja wysokości jest fajna bo mozna zglebić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić BC z pełną odpowiedzialnością :) bd. Się sprawuje.

Będzie moc po strojeniu :D czuć że góra już się poprawiła w stosunku do krótkiej i zatkanej fujity.

post-92054-0-27570600-1454066876_thumb.jpg

post-92054-0-02924200-1454066984_thumb.jpg

Edytowane przez WarPigs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem na złotych bandażach :) ale podobają mi sie te oznaczenia stillen :) sam nie wiem. Ale lato przyjdzie i rzeczywiście będzie ciepło.

Olej w dyfrze wymieniony, teraz spina jak powinien :)

post-92054-0-79091000-1454592940_thumb.jpeg

post-92054-0-37097600-1454592950_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej ty masz w nim szperę ??

Dyfry te co widziałem ze szperami miały rowki/ lamelki/ radiatory takie na części żeliwnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie powinienem mieć LSD bo to EU 2008. A nie wiem czy to nie jest elektorszpera. Na co ci to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przy włączonej klimie A/C strasznie mi coś strzykało i hałasowalo, w ASO powiedzieli że to filtr kabiny jeśli dobrze kojarzę a może chodziło o coś z klimy, że było obluzowane, jaka klamra się odczepiła czy coś. Facet leżał od storny pasażera i w nogach u góry pod deska coś poprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mojej rady to zrób porządne ladne zdjęcia w dzien. Masz ładne auto a zdjęcia nocne które dałeś i to tlo odstraszają potencjalnych kupujących. Efekt murowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie pod młotek, ale jednocześnie chcesz zamienić na coś innego? Czego szukasz?

 

P.S.

 

Zastosuj się do podpowiedzi Łukasza, kiepsko to ogłoszenie wygląda, ludzie kupują najpierw oczami, później głową. Uporządkuj aukcję trochę, popraw opis, popisz koszty modyfikacji itd., dla niektórych się to liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo narazie nim jezdze a jesli sytuacja się zmieni to nie bede sprzedawać i bede chciał miec dobry most ze szpera a nie eletrogownem. Bede chciał kupić auto 5os. Sti, evo. Czyli wrócić do pierwszy aut z którymi miałem doczynienia, bede chciał miec nadal sportowe auto ale potrzebuje też 5 miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, narazie nie. Ale w najbliższym czasie i wtedy 5os bedzie juz niezbędne. Ale mam nadzieje że sytuacja się zmieni i zostanę z Z i dokupie sti. Narazie nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...