Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakubowe 350Z Single Turbo by Coobcio - 530KM & 700Nm


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No no no oby laczy na jutro starczyło po upalanku ostatnim:

http://fastlife.pl/2016/07/nissan-350z-turbo-test/


No trochę świerzych wieści :D

A więc wleciały szerokie laczki 315/30R18 R888 no i czasy uległy nieco poprawie i nie jest to ostatnie słowa Krzysia i jego turbo zetki:

13871860_1099745513448406_843813892_n_zp


No udało się później lepszy czas wykręcić 11.86 Gratuluje !!

No i Tresujemy smoka na torze w Łodzi Race-Day 4.09.2016 :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio/jakub350, fajne te kubelki wasze z bliska i wygodne te Sparco - probowalem u jakuba. Napiszcie gdzie je kupiliscie i jaka cena, no i te szyny jak zrobic tak nisko jak u jakuba350?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyny jak mówiłem patent - zrób to sam , czyli sobota z migiem i flexem + jakieś dobre orgi. prowadnice a kubły nie pamiętam ale tanie nie były

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.prince.com.pl/ i czekaj na koniec roku będzie taniej bo się homoloogacja kończy

 http://www.ebay.com/itm/Buddy-Club-Racing-Spec-Seat-Rail-Bracket-For-03-07-Nissan-350Z-G35-Right-Side-/281075981567?fits=Make%3ANissan%7CModel%3A350Z&hash=item41716f1cff:g:f6IAAMXQjWtRO9ya&vxp=mtr sa pawe i lewe

 

 

to jest mój fajnie jest bo można sobie usiąśc prawie w każdym modelu na miejscu w sklepie

http://rallyplanet.pl/fotele/kubelkowe/fotel-sparco-pro-2000-lf-czarny.html

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem okazję przejechać się tym cudem, jest ogień

Swoją drogą dzięki za wspólny wypad i mam nadzieję że uda nam się wspólnie z ekipą polecieć na kolejne zawody!

14445138_515003292023648_608010923087993

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprzęgło się skleiło dość mocno do zamachu :P

Zimno i ponuro maski nie ma co zmieniać, trzeba w tym miesiącu wyszaleć się po torze w Poznaniu na przynajmniej dwie Zecisze, ja lada chwila swój piec wyciągam i idzie w świat, więc przez zimę będzie konstuowanie a jeszcze bym się wyjeździł na szybkim suchym asfalcie, pełnym zakrętasów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychu powiedz lepiej co tam  w projekcie słychać    

 

 

 

Poza szperką od Darka , to nic na razie mam ten sam problem co ty na głowie , tylko to sprzęgło sie zesrało ale w tym tygodniu powinno już być , i jeszcze wymiana tylnego uszczelniacza wału bo coś się poci . Już mam wprawę do wywalania skrzyni w pojedynkę 1,5 godzinki mimo że trzeba wywalić połowe wydechu.

Ale zabawa była :)

post-77766-0-60416800-1476218811_thumb.jpg

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5h bardzo realny czas na wyjęcie skrzyni, sam za trzecim razem w zetce miałem podobny wynik. Kwestia wprawy ale za kolejnym razem robi się to już...nudne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

trzymam kciuki        i czekam na pomiar z racelogika     

będzie za***rdalać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11,8 2 miejsce parę rzeczy do poprawki ale teraz to inne auto dzięki Turbo Lamik , chłopak naprawdę ostro obcykany .

Sporo modyfikacji w tym roku poszło głównie ze względów bezpieczeństwa dla silnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kurde już elitarncze czasy :)

Najszybciejsza do tej pory czerwona diablica 11,6, potem Kaktus 11,7 no i Czarny bandyta 11,8 - oj ciasno ciasno w Zetkowej stawce, będzie co podziwiać jak na jednych zawodach wszystkie te auta się spotkają !! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...