Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakubowe 350Z Single Turbo by Coobcio - 530KM & 700Nm


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się czy zetki mają najmocniejszą reprezentację wśród rwd turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś Hondy FWD n/a :P

Tyle nas jest że równocześnie jednego dnia cześć atakuje ćwiartkę a druga część po torze śmiga.

Ps. Powdzenia i dopieszczajcie tam z Lamikiem tego automata, jestem cholernie ciekaw jak będzie wszytko dobrze działało jak to będzie jeździło !!

Już kiedyś chyba też było 11,8 wykręcone w manualu - oj łokieć wtedy musiał boleć :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradź co robiłeś?

skrzynia   zf 8hp 70  

 

pomyśleć że kiedyś nikt nie chciał o automatach słyszeć   a teraz tędęcja zaczyna być odwrotna 

niestety manualne skrzynie  zaczynają przegrywać z nowoczesnymi skrzyniami automatycznymi  ,szczyt mażeń to była by 2 sprzęgłówka 

i myśle że w niedługim czasie takie skrzynie pojawią sie w ofercie Turbolamik     bo już takową widzałem u nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Skrzynia biegów i strojenia - doc.Łukasz Lamik

- Emu Black - monowała firma Ekumaster

- Wastegate Tial , Szyna powrotu paliwa , regulator ciśnienia paliwa , flexi fuel , dodatkowe sondy do emu , mała przeróbka orurowania - Patryk Drożdż

- Flansza T4 pod nowe turbo i rozpórka tylnych kielichów , chłodnica wspomagania , chłodnica oleju skrzyni biegów i oleju silnika z osobnymi wentylatorami - Darek Łuczak

Obecnie auto posiada 650KM i 850N

Być może coś zapomniałem .

Edytowane przez jakub350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak zapomniałes sie pochwalić 

Gratuluje czasu 1/4    11,3 

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i N2O wleciało:

nitro_zpshvzxvggo.jpg

 

Czasy przyznam że rewelacyjne !!

Całość robi straszną robotę, i wszoku jestem że ten automat tyle znosi !!

Piekna robota !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatni czas na 1/4   11,1   ,    jesteś bliski złamania 10    trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mozecie polecic kogos takiego jak wy(czyli ogarnietych) z okolic zachodniopomorskiego lub wielkopolski do tuningu zetki. Ostatecznie bede dzwonil do coobcia ale mam bardzo daleko do wawy. Sorki ze pisze w tym temacie ale widze ze sie znacie a nie chce zakladac nowego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o tuning mechaniczny ogolnie, na ile koni to juz bym z fachowcem pogadal... z optycznym bylbym w stanie zrobic cos u siebie w miejscowości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Polska to nie Rosja,mały kraj , ja potrafię co weckend z łódką taką odległość robić, nie szukaj człowieka w pobliżu co ogarnia tuning, bo takich jest sporo, ale co ogarnia VQ35DE (a takich w Polsce policzysz ma pluszkach 1 dłoni), żebyś miał prostą , skuteczną i w ostateczności najtanszą ofertę do efektów na hamowni.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu to mogą ci wirusa w vw zrobić i też nie wszyscy zrobią to dobrze , jedyna znana mi osoba w Wielkopolsce to Darek "RakGarage" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

doszły mnie słuchy    że padła granica              10,8 na 1/4   gratulacje  

  edit     już 10,6

Edytowane przez jarek1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...