Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Podwójny reflektor JDM/US


PiRaTecK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar sprawić sobie lampy do mojej primery takie jak na zdjęciu ;) Sprowadzając je sobie z Japonii czy UK nie będzie chyba dobrym pomysłem, a znowu lampy w US świecą symetrycznie.
Co o tym myślicie? Policja może się przyczepić? Może lepiej sobie odpuścić? :D

post-97440-0-93730600-1455362270_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy na ruch lewostronny, będziesz oślepiał.Bi jesteś pierwszą osobą która kombinuje je wsadzić do P11. Rozwiązaniem było kombinacja z soczewkami , ale to drogo wychodziło. Lepiej już nakladki na lampy na wzór tych lamp zrobić i włożyć do środka lampy, efekt podobny ale jednak nie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ale w stanach jest już ruch prawostronny i światła świecą symetrycznie, może to byłoby lepszym rozwiązaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem temat odpowiedni :D 

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/39498-p11wp11-cos-pieknego-lampy/ 


http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/39498-p11wp11-cos-pieknego-lampy/

znalazłem temat odpowiedni,  Więc wybór jest taki :
1. kupić jdm duals lampy, oślepiać innych, na przegląd wymieniać lampy na OEMowe

2. można też pomalować na czarno miejsce nieingerujące w źródło światła z lampy.

3. rozkleić lampę, włożyć nakładki na lampę własnej roboty na wzór przybliżony by wyglądało mniej więcej jak JDM DUALS

4. kupić JDM DUALS, wstawić soczewki xenony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszych postów wynika na to, że jeśli się ma wtyki to z przeglądem nie ma problemu :D Chyba się na takie skusze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja może się jak najbardziej przyczepić. Zabierze dowód i wyśle na badanie techniczne. Co więcej może przywalić mandat za nieprawidłowe oświetlenie, bo wersja lamp do tego modelu na ruch prawostronny jest :]

Po skonfiskowaniu dowodu będziesz miał go do odebrania w wydziale komunikacji - po przejściu przeglądu.

Koszt lamp - około 1kzł i występowały tylko na rynek japoński, nie było wersji symetrycznej na rynek amerykański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...