Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl
colins

Stanowisko serwisów w sprawie nadmiernego zużycia oleju w silnikach 1.2 DIG-T.

Rekomendowane odpowiedzi

JACKO29

Dobra rada dla wszystkich którym znika powoli płyn.Kupcie sobie w sklepie motoryzacyjnym płyn uszczelniający do układów chłodzenia,TYLKO PŁYN!!! I wlać.Skończa sie Wasze problemy.Serwis nie jest w stanie odkryć wycieku-parowania,a połączeń ,możliwych miejsc parowania jest mnóstwo.Tonie duży Fiat,gdzie były dwie rury na krzyż i spoko.Na szczęście w obecnej Kaśce płynu mi nie ubywa,ale w poprzedniej owszem,byłem kilka razy na dolewkach,a skończyło się po dolaniu płynu usczelniającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
colins

W poprzednim QQ dolewki skończyły się, a nawet silnik się skończył. :P Ciekawe czy nie przez dolewki jakichś milicjantów i innych podejrzanych specyfików. :ph34r:;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
manix

@Colinsio, zapomniałeś dopisać "życzliwy"

Co do płynu uszczelniającego, rozumiem do starego rzęcha, ale do nowego auta

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Thunder

Panowie, teraz trzeba się przyzwyczaić do tego, by wozić w bagażniku bańki z różnymi specyfikami, kable rozruchowe, zapasowy akumulator, dwumasę i laptopa z odpowiednim programem do kasowania błędów, by wybrać się za miasto :D;) I nie ważne czy to Łopel, Nyska czy Wieśwagen z pochodnymi kurakami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
manix

Czy ja wiem? W Ameryce Nissan lepiej oceniany niż Toyota czy Mercedes

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/raport-jakosci-samochodow-jd-power-2018-kia-i-hyundai-pokonaly-konkurencje/vn40e80

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JACKO29
3 godziny temu, colins napisał:

W poprzednim QQ dolewki skończyły się, a nawet silnik się skończył. :P Ciekawe czy nie przez dolewki jakichś milicjantów i innych podejrzanych specyfików. :ph34r:;)

Inni też dolewali ? Że im silniki wymieniali??? :D

A uszczelniacz wlałem też do wymienionego 1.2 bo ubywało,a po przestało i silnika nie wymienili ...zgryźliwcze :D

Maniolo,nie ma różnicy,nowy czy stary...to nie działa na silnik,tylko na płyn chłodzący,a uszczelnia poprzez kontakt z powietrzem atmosferycznym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi