Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Listwy tasma


Paweleczekz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ostatnio zakupiłem listwy ozdobne boczne,mam problem z położeniem,czyszcze,odtluszczam miejsce łączenia,podgrzewam suszarka i po kilku dniach listwa odpada.Na poczatku myślałem stara taśma na listwie jest 3 m,więc zakupiłem wurtha i to samo..Czy faktycznie wstrzymać się do cieplejszych dni,czy taki wpływ ma pogoda na właściwości taśmy ?napisane było 10 stopni odtlusc podgrzej połóż.Czy macie jakiś inny sposób ?inny rodzaj taśmy?dzięki

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj kleju do szyb. Ja miałem taki sam problem z dyfuzorem u siebie. Taśma nie utrzymała a klej tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taśma powinna trzymać ale musi być dobrze odtłuszczone podłoże i nie może być wilgotne. przy obecnych temperaturach blacha łapie wilgoć, zapewne, dlatego nie trzyma. Jeśli odpadnie taśma klejąca do wymiany, drugi raz już nie zadziała. Spróbuj na klej jak kolega radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj kleju do szyb. Ja miałem taki sam problem z dyfuzorem u siebie. Taśma nie utrzymała a klej tak

Dzięki nie pomyślałem,ale złapie aluminium z plastikiem ?

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapie tylko to co pisaliśmy wyżej, odtłuszczone i suchutkie musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapie tylko to co pisaliśmy wyżej, odtłuszczone i suchutkie musi być.

Ok zamykam temat dzięki

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...