Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z co w niej dołóżyć? mody


Vinnie
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Kupiłem jakiś czas temu moją wymarzoną 350z!

2004r. (280KM) przejechane na liczniku 120tys km- nie chce mi się w to wierzyć

wersja US więc Niestety brak szpery… 

 

Ma być raczej jako samochód na co dzień, ale chce sie cieszyć z jazdy, fajnym kopem no i miło by było zmienić cos też w dźwięku… bo seria trochę cichutko.., dopiero jak się wciśnie i przy większych obrotach zaczyna miło brzmieć… zależy mi na fajnym brzmieniu cały czas  :devil:

Chciałbym ewentualnie też dołożyć pare kucy. Zależy mi głownie żeby fajnie brała od dołu. Fajnie by było poprawić przyczepność, głownie na zakrętach

 

Problemem jest, że nie mam zbyt wiele kasy, gdyby się udało chciałbym się zamknąć w 2tys. natomiast powiedzmy że mam max 3tys do wydania.

I tu moje pytanie, co byście polecali w mojej sytuacji..?

 

Zastanawiałem się nad, włożeniem ewentualnie szpery(na allegro widze nie są za drogo koło 600-800zł).. - wiadomo całkiem inna zabawa wtedy przy lataniu bokiem… a od czasu do czasu lubie…może jakiś dolot? Myślałem też nad wydechem… kolektory… może mapowanie… Sam nie wiem.

 

Powiem szczerze, że jestem totalnym laikiem w tym więc proszę o pomoc z waszej strony.

Będę bardzo wdzięczny.

z góry wam dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kwota to za dużo nie zrobisz bo ani nie kupisz dobrego kompletnego układu wydechowego od początku do końca, nawet nie wystroisz, nie kupisz kompletu dobrych opon...w sumie to taka kwota z d*py, to chyba lepiej nic nie robić tylko dalej zbierać i jak będziesz miał z 10 tys to wtedy spacer, kolektory, reszta układu strojenie i dobre gumy chociaż raczej przyrostu większego niż 15 Km nie spodziewał bym się a to i tej optymistyczna wersja. Jak chcesz mocy to turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam wersje US ale u mnie szpera była wiec u ciebie tez moze byc.

Niestety za 2 tys co do mocy nie zrobisz nic co by dało odczuwalny efekt

mozesz zapodać regulowane górne wahacze aby auto reagowalo agresywniej na ruchy kierownicą oraz lepiej wchodziło w zakrety lub gwint ale tu juz koszt pow 3 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony już są więc to pominąłem…

 

Czyli rozumiem że ogólnie lipa ? Kompletnie nic nie da rady z tego wymyślić?

NIe zależy mi na jakichś spektakularnych osiągach i wzroście mocy… dlatego napisałem ze ewentualnie trochę kucy..

A coś z brzmieniem? też nic nie da rady?

 

Kurde nie wiem..  :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam długie kolektory wydechowe na sprzedaż. Uzyskasz na nich najwięcej mocy

Z czystej ciekawości, czemu sam nie montujesz  :o ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Man wspomogl byś kolegę i wziął od niego te kolektory :D

 

Co do podstawowych modów które coś poprawiaja to:

- spacer

- mod dolnej połówki sska (podfrezowanie 1 i 2 giej trabki)

- decaty

 

Zmieni się dźwięk i gwarantowane przytosty mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...