Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SZUKAM Instrukcji obsługi po polsku do nissan Juke


lukaskadela
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w tytule szukam Instrukcji obsługi po polsku do nissan Juke w wersji cyfrowej, np pdf. od kilku dni szukam na internecie lecz znaleźć nie potrafię. z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem juka i mam podobny problem. Instrukcja po niemiecku i nawet nawiewu, ani radia nie potrafię wyłączyć :( Poszukuję instrukcji w naszym języku, chociaż przeszukałem już forum bezskutecznie :( Może ktoś jest w stanie udostępnić pdf?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

O dzięki!  też szukałem. Mam dwie instrukcje w PDF, angielską i rosyjskie "sam naprawiam". No i oryginalną książkę - po francusku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich jest to pierwszy post na tym forum. Mam pytanie do kolegi SebastianW37. W plikach które kolega wstawił brakuje rozdziału 8 "Przeglądy i czynności wykonywane samodzielnie" czy może ma kolega ten rozdział w pdf'ie

 

 

Pozdrawiam Borgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich. 

Mam na oku żuka nismo rs z 2016r, chce wymienić go z dopłatą za moją kukułke, ale trochę martwi mnie przebieg 176tys. Co o tym sądzicie, dodam że jest to automat 4x4 218 KM. Czytając forum widzę że koledzy w temacie tych silników. 

Z góry dzięki za pomoc i opinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojtek2 napisał:

Witam wszystkich. 

Mam na oku żuka nismo rs z 2016r, chce wymienić go z dopłatą za moją kukułke, ale trochę martwi mnie przebieg 176tys. Co o tym sądzicie, dodam że jest to automat 4x4 218 KM. Czytając forum widzę że koledzy w temacie tych silników. 

Z góry dzięki za pomoc i opinie. 

Nie wiem czy to właściwe miejsce na takie pytania.... No ale skoro już zadałeś... Nie jestem ekspertem ale sporo czytałem przymierzając się do kupna Żuczka. No ale informacji wiele nie znalazłem. Jednak taki przebieg to duże ryzyko. Tak do końca nie wiadomo ile ten silnik wytrzyma. Wg producenta to turbina chyba powinna przetrwać 250 tyś. Jednak dużo zależy jak auto było eksploatowane. Jak ktoś szarżował i to jeszcze na zimnym silniku, a później gasił auto nie studząc to może być problem. Może być też problem z naciągniętym łańcuchem rozrządu. Trzeba posłuchać jak odpala na zimnym silniku. Ja osobiście na oględziny wziąłem mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...