Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
@ndy

Zamiana reflektorów LED (N-TEC) na Full LED (Tekna)

Recommended Posts

stasziek
22 minuty temu, JACKO29 napisał:

Ta wiązka(dotarłem do źródła) kosztuje  180USD na obie lampy,czyli komplet.Dobre szkła led około 1500 zł.

Wymieniasz?

JACKO29

Mam to w planach.Ale to jeszcze musi dojrzeć :D No i przede wszystkim,instalacja do przeróbki.Nie mam zamiaru ładować dodatkowe 180USD

tomkek1912

Ja się zamierzam wybrać do aso i zapytam czy mogą przeprogramować ipdm pod ledy z autopoziomowaniem i ile to kosztuje. A jak gra nie będzie warta świeczki to chyba też kupię tą przejściówke albo w ogóle odpuszczę. Jeśli jednak by się okazało, że to kosztuje kilka stówek to pójdę w wymianę całej wiązki - problem jest tylko taki by dorwać wiązkę co najmniej ze swoim wyposażeniem + ledy. Na allegro wiązki z komory silnika chodzą po 3-4 stówki. Zastanawia mnie też jak ta przejściówka załatwia sygnał do sterownika led w lampie. Wg schematów do qq ledy od halogenów odróżnia to, że ledy mają dodatkowy kabel z ipdm na lampy i ustawianie poziomu też idzie na ipdm zamiast na ręczne pokrętło. No ale przejściówka nie ingeruje w instalacje. Tylko, że wyczytałem gdzieś, że światła ledowe mijania o świetle ponad 2000 lumenów wymagają autopoziomowania.