Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyprawy - przeróbki i wycieczki [wątek wydzielony]


nissterr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zabudowy to się w twojej Bochni robią, nie trzeba daleko szukać, :-)

JarekkkW czy mamy rozumieć że sie tym zajmujesz zawodowo? Tym bardziej miło słyszeć słowa uznania.

 

Ja może kiedyś przejdę na pełen etat ale póki co to dorywczo :) w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć ze te zabudowy to po trosze efekt uboczny mojej działalności. Chociaż patrząc na twoje hugh_h dzieła to ja amator jestem :-)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć ze te zabudowy to po trosze efekt uboczny mojej działalności. Chociaż patrząc na twoje hugh_h dzieła to ja amator jestem :-)

Jeśli robiles ta dla Gutmana to jest w pełni profesjonalna

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile w długim T2 jest miejsca po złożeniu tylnych siedzeń? Mógłby mi ktoś zmierzyć i ewentualnie fotkę strzelić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ile w długim T2 jest miejsca po złożeniu tylnych siedzeń? Mógłby mi ktoś zmierzyć i ewentualnie fotkę strzelić? :)

180 cm od tylnych drzwi wewnątrz do szczytu zaglowka przy zlozonych siedzeniach pozostaje jeszcze plus minus 20 cm odsowajac przednie fotele na maksa do kierownicy czyli do przodu ;-)

Troche lakonicznie ale myślę że zrozumiale

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robiles ta dla Gutmana to jest w pełni profesjonalna

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Razem żeśmy ja popełnili.Aktualnie tworzymy kolejną trochę poprawioną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem żeśmy ja popełnili.Aktualnie tworzymy kolejną trochę poprawioną wersję.

To czekamy na efekty współpracy :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekkW , ale sprzęt CNC to masz fajny :)

Nooo ,fajny a najważniejsze ze robotę za mnie robi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym czasem moja zabudowa wyszła tak 3277a5903b3187d752a50227deb7df2a.jpgc6d49d585c9e07d5377729fde7b4915f.jpg389f66c6edd800d6bed79f3976255f30.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Na razie tylko takie fotki jak skończę dorzuce wiecej szczegółów

Edytowane przez djdomin35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie skończone home made całkowity koszt nie przekroczył 400 pln przestrzeń jest całkowicie wykozystana niestety zabudowa nie mogla byc ani cm dłuższa ani szersza dwie suflady o dl 60 cm na prow. pelny wysuw plusdwa schowki za siedzeniami w przedniej części zabudowy całość wykończona wykladzina obiciową i profilami z laguny. Jestem w stanie samodzielnie to wyjac bo waży niespełna 60 kg. Ja jestem zadowolony a Wy sami ocencie

Tym czasem moja zabudowa wyszła tak 3277a5903b3187d752a50227deb7df2a.jpgc6d49d585c9e07d5377729fde7b4915f.jpg389f66c6edd800d6bed79f3976255f30.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Na razie tylko takie fotki jak skończę dorzuce wiecej szczegółów

4efdc54b77f5283cccea9787b73347d4.jpga4aaf8836b420c7f028b98373902cdd0.jpg2ef7da6f19c47055440c4dd975d3e941.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez djdomin35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do użytkownika nissterr widziałem w poście że byłeś we Włoszech nissanem ja wybieram sie w sierpniu troche Alp troche Apeninow i oczywiście wybrzeże . Czy podpowiesz mi jak ze spaniem w samochodzie czego unikać na co zwracać uwage. Na różnych blogach podróżniczych są sprzeczne info

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez djdomin35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoch offroadowo jeszcze nie zaliczyłem - tylko narty zimą. Ale z tego co czytałem to właśnie bywa różnie. Daleko od cywilizacji w górach może się udać rozbić namiot. Natomiast generalnie nie jest mile widziane spanie na dziko...

 

Jeszcze kilka fotek z Gruzji ;)

DSC06185.jpg

DSC06252.jpg

DSC06565.jpg

DSC06672.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fb.com/movadocamper wrzuciłem filmik ze środka jakby ktoś był ciekawy. Ogolnie jest kilka nagrywane na szybko w trasie.

Tłuklismy się po polnych drogach, kocich łbach i innych takich tam jak to czasem na mazurach. Nic się nie rozpadło. Najfajniej było pod rosyjską granicą.

Na fb.com/movadocamper wrzuciłem filmik ze środka jakby ktoś był ciekawy. Ogolnie jest kilka nagrywane na szybko w trasie.

Tłuklismy się po polnych drogach, kocich łbach i innych takich tam jak to czasem na mazurach. Nic się nie rozpadło. Najfajniej było pod rosyjską granicą.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze za***iste :zwyciestwo2:

Naprawdę nic więcej do szczęścia nie trzeba.

Duże spanie, kuchnia, stolik - wersal w trasie ;)

Nie trzeba codziennie składać i rozkładać namiotu i wypakowywać połowę auta z klamotów - rewelka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to że od zatrzymania do wstawienia wody na herbatę zajmuje to niecała minutę, dziewczyna bała się że to będzie masakra ugotować coś na tej kuchence tak jak to na turystycznych że woda na herbatę to już człowiek prawie zapomina że chciał się napić a ziemniaki to już jest wyzwanie. A tu porównywalnie jak na domowej :)

 

W tym wszystkim to może na to nie wygląda ale chyba najwięcej myślałem poza otwieraniem dachu to nad stolikiem. Miał łączyć dużo funkcji w sobie, żeby mógł być w środku, na zewnątrz i jeszcze miał służyć do zrobienia dodatkowego awaryjnego miejsca do spania z siedzeń. W środku jeszcze musi być składany do tego. Wyszedł trochę transformers, nóżki się przekłada i gotowe, może nie jest to super szybkie ale też nie jest upierdliwe. Dodatkowo wyszła mi jeszcze funkcja ławy - bo można zrobić wolnostojący na niskich nóżkach. I taki pomysł miałem i się sprawdza super, w terenie trudno znaleźć kawałek równego miejsca ...  dlatego stolik ma 3 nogi czyli nigdy się nie będzie kiwał :) Muszę o nim chyba oddzielny filmik nagrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nisster, jaki masz rozmiar tych duratraców u siebie? to jest 245/75R16 na oryginalnych alu? Wiesz moze jakie et maja twoje felgi?

 

pare moich fotek z Rumunii - auto ma lift budy 3cm, powiększone nadkola, Silverstone MT117 Sport 31x10,5R15 - w tej chwili będę zaczynał zabawę od początku z seryjnym długim terrano '02 ;)

 

Dzięki

post-64712-0-51144200-1470431998_thumb.jpg

post-64712-0-26761700-1470432000_thumb.jpg

post-64712-0-36159400-1470432001_thumb.jpg

Edytowane przez rs77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...