Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moduł do automatycznego składania lusterek i kluczyk scyzoryk


dstasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę , moze ktoś podać link do aukcji modułu do składania lusterek po zamknięciu auta , ja mam teraz z przycisku uruchamiane , oraz link do sprawdzonej obudowy do klucza scyzoryka . Do qashqaia 2012 rok

dziekuje 

 

 

 

DStasiu,napisałeś w J11,a Twój temat raczej do J10 pasuje.Prędzej dostaniesz odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dzisiaj taki moduł z oferty Nissana KE963-BR001, do Twojego też pewnie będzie pasować. Poszukaj na ebay po tym nr KE963-BR001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 312zł z przesyłką z Niemiec.

Edytowane przez Robert.Byd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena z kosmosu jak za taką pierdołę. Sprawdzę po ile jest na aliexpress. Koledzy którzy sami to lutowali pewnie się w 20zł zmieścili.

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, jak chce się mieć to trzeba płacić. Na aliexpress nie znalazłem do Qashqai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dojscie kontaktowe do chlopa co za 250 zl wysyla z przesylka. z salonu nissan warszawa ;-) jak potrzebuje ktos to piszcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dojscie kontaktowe do chlopa co za 250 zl wysyla z przesylka. z salonu nissan warszawa ;-) jak potrzebuje ktos to piszcie...

Ale o takim nr KE963-BR001?

 

Bo są dwa rodzaje:

KE963-BR001 dla Qashqai J10

KE9634E002 dla Qashqai 2014>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jaki symbol ma taki moduł do Note E11 FL? Chociaż nie wiem czy jest potrzebny ponieważ (podobno) można to ustawić w sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aliexpress nie znalazłem do Qashqai.

 

Coś słabo szukałeś. Wpisz "Qashqai mirror folding", masz zestaw za 20$.

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słabo szukałeś. Wpisz "Qashqai mirror folding", masz zestaw za 20$.

Znalazłem te moduły.

Ale dał mi do myślenia taki komentarz:

Module came to me broken. After assembly stop working adjustment of left mirror up and down. Module completely not operate folding of mirrors.

 

Dlatego wolę "Nissanowskie"

 

Powodzenia

Edytowane przez Robert.Byd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zamówiłem dwa dni temu moduł z aliexpress , ale czas przesyłki to ok 30 dni, jak dojdzie to po montażu dam znać czy wogóle działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o takim nr KE963-BR001?

 

Bo są dwa rodzaje:

KE963-BR001 dla Qashqai J10

KE9634E002 dla Qashqai 2014>mO

Moge zapytac jesli jestes zainteresowany.

 KE963-BR001 dla Qashqai J10

 

Witam

 

jeśli jest w kabinie przycisk składania lusterek to można domontować

moduł

aby składały się automatycznie

 

moduł 247zł brutto do sprowadzenia w 5 dni

zamontowanie 185zł brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten moduł współpracuje z przyciskami na klamkach w wersji Tekna?

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W związku z zapytaniem w sprawie składania lusterek.

 

Lusterka będą się składały podczas każdego zamykania, jeśli jest ustawiona opcja AUTO na przycisku sterowania lusterek i jeśli auto posiada taką opcję.

Taka dostalem odpowiedz od chlopa ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy się będą otwierały? W momencie otwarcia auta z pilota bądź guzika na klamce czy w momencie przekręcenia kluczyka w stacyjce?

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzam.


Opcje rozkładania są różne zależnie od zaprogramowanych w komputerze, można to modyfikować TAKA DOSTALEM ODPOWIEDZ ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba jechać do ASO na instalację ... cwaniaki. No chyba że komuś będzie pasować tak jak wyjdzie po wpięciu nowych kabli w instalację.

 

Może niech się wypowie ktoś kto już to ma zainstalowane.

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Edytowane przez monkahead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

lusterka składają się jak się zamknie auto pilotem lub guzikiem a
otwierają
po przekręceniu zapłonu

 
;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te moduły są różne.

ja kupiłem na ebayu z Francji moduł który składa lusterka 15 sekund po wyłączeniu stacyjki, a rozkłada po przekręceniu zapłonu. Były jeszcze do wyboru sterowane po przez centralny zamek. Po zamknięciu auta się składały, a po otwarciu z pilota rozkładały.

To chyba wszystko zależy jak się podepnie. Na schemacie zamieszonym przez Boss-a widać, że jest brany sygnał z kostki centralnego umieszczonej w słupku B. Wraca tylko jeden kabel, więc pewnie tylko sygnał zamykający siłownik. Jeżeli by szły dwa, to pewnie też była by opcja rozkładania lusterek przy otwieraniu z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moduł zamówiony na aliexpress http://pl.aliexpress.com/store/product/Free-Fast-shipping-Mirror-folding-kit-for-NISSAN-specialized-Qashqai-08-13-original-car-side-mirror/124521_32242669667.html doszedł dzisiaj po ok 20 dniach od zakupu. Instalacja zajęła mi ok 30 minut, są do podłączenia dwa przewody i zamiana kostek plus trochę zabawy z plastikami. Ale najlepsze w tym jest to ,że moduł działa !!! :). Lusterka rozkładają się przy przekręceniu kluczka, a składają przy zamykaniu centralnego z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...