Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak wygląda oryginalny dywanik gumowy kierowcy?


fred77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy kupiłem samochód to wszystkie dywaniki gumowe były fabryczne oprócz dywanika kierowcy.

Próbowałem coś dopasować ale niejak się nie da.

U kierowcy podłoga ma to takie dziwne przetłoczenie i dywaniki nierówno leżą i odstają.

 

Czy ma ktoś może zdjęcie oryginalnego dywanika gumowego kierowcy?

Jak on wygląda?

Wnerwiają mnie odstające rogi, załamania, fałdy. Czasami zahacza o pedały lub zahaczam o niego nogami. Chcę żeby dywanik leżał równo i się nie przemieszczał oraz nie przeszkadzał.

 

Jak nie oryginalny do pokażcie jakiś zamiennik, który będzie idealnie pasował do przetłoczeń na podłodze.

Edytowane przez fred77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Czy ma ktoś może zdjęcie oryginalnego dywanika gumowego kierowcy?

Jak on wygląda?

...

Jak nie oryginalny do pokarzcie jakiś zamiennik, który będzie idealnie pasował do przetłoczeń na podłodze.

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Nissan+terrano+dywaniki&search_scope=automotive&bmatch=base-relevance-popul-aut-1-1-0408

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39603968&order=m&string=Nissan+terrano&search_scope=userItems-39603968&bmatch=base-relevance-popul-aut-1-1-0408

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz o co prosiłem.

Co niektórym widać wydaje się, że pokaże odnośnik na allegro i już problem rozwiązany.

 

Myślisz, że nie patrzałem na allegro. Wyobraź sobie, że nawet kupiłem jeden i nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że nie patrzałem na allegro. Wyobraź sobie, że nawet kupiłem jeden i nie pasuje.

Ciekawi mnie jak "wybierałeś" żonę. :dribble: - mam nadzieję, że pasuje.

Jeżeli kupiłeś na Allegro i nie pasuje, to odsyłasz i szukasz uczciwego oferenta. Jest wiele ofert, które na fotkach pokazują co innego niż wysyłają w rzeczywistości. Ale wystawiają się też producenci, u których na pewno dostaniesz dokładnie to, co zamawiasz. Nie zaszkodzi też wcześniejszy kontakt ze sprzedawcą i upewnienie się. W każdym salonie Nissana również zobaczysz dedyki nie tylko oryginalne, ale również innych producentów. Gdybyś dokładnie przejrzał oferty z linku który podałem, to były tam dedyki z odlewkami marek dla których je wykonano.

Nawiązując do Twojego zasadniczego pytania, nic Ci nie da, że ktoś Ci cyknie fotkę swojego dywanika, skoro sprzedawca co innego Ci pokaże na zdjęciu, a co innego wyśle.

Edytowane przez Andrzej G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak "wybierałeś" żonę. :dribble: - mam nadzieję, że pasuje.

To nie bądź zbyt ciekawy.

 

Jeżeli kupiłeś na Allegro i nie pasuje, to odsyłasz i szukasz uczciwego oferenta. Jest wiele ofert, które na fotkach pokazują co innego niż wysyłają w rzeczywistości. Ale wystawiają się też producenci, u których na pewno dostaniesz dokładnie to, co zamawiasz. Nie zaszkodzi też wcześniejszy kontakt ze sprzedawcą i upewnienie się. W każdym salonie Nissana również zobaczysz dedyki nie tylko oryginalne, ale również innych producentów. Gdybyś dokładnie przejrzał oferty z linku który podałem, to były tam dedyki z odlewkami marek dla których je wykonano.

Nawiązując do Twojego zasadniczego pytania, nic Ci nie da, że ktoś Ci cyknie fotkę swojego dywanika, skoro sprzedawca co innego Ci pokaże na zdjęciu, a co innego wyśle.

Kupiłem taki jak na zaprezentowanym zdjęciu.

Nie pasuje.

Na podłodze są przetłoczenia od strony skrzyni biegów, które powodują to, że dywanik odstaje, przesuwa się i leży krzywo.

Mając taki dywanik bez problemu mogę sobie porównać z innymi na zdjęciach.

Myślisz, że nie dzwoniłem, nie szukałem, nie pytałem? Wszędzie zapewniają, że to będzie pasować, a patrząc na zdjęcia i porównując do tego, który kupiłem to z góry widać, że to nie to.

I co?

Za każdym razem mam odsyłać i bawić się w korespondencję oraz czekać na zwrot pieniędzy?

Jak ktoś ma czas i chęci to niech się tak bawi, bo ja ani nie mam czasu, ani chęci.

 

Dlatego pytam czy ktoś może pokazać jak wygląda oryginalny gumowy dywanik do Nissana Terrano, bo albo kupiłbym oryginalny (o ile są jeszcze dostępne) albo sam bym zrobił szablon i dał zrobić na zamówienie.

23qhj5.jpg

 

 

Wychodzi na to, że dywanik ten powinien mieć taki mniej więcej kształt. Tylko, że to jest szmaciany, a ja potrzebuję gumowy.

108ix7b.jpg

Edytowane przez fred77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!

Tu już chyba jesteśmy bliżej prawdy to i tak jeszcze chyba nie do końca to.

Ciekawe czy można kupić tylko dla kierowcy czy trzeba cały komplet.

 

Tutaj widać jednak oryginalny dywanik i też ma inny kształt. Co prawda to Ford Maverick ale to są te same samochody.

825850963_4_1080x720_27-tdi-4-4-off-road

Edytowane przez fred77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej, mam podobny problem, z tym że tII long po lifcie '2004

Czy wzór jest taki sam?

Może mógłby ktoś walnąć fotę kompletu. 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.04.2016 o 10:30, azm-61 napisał:

Dywaniki terrano II.

post-21823-0-18946600-1461572964_thumb.jpg

post-21823-0-95416600-1461572976_thumb.jpg

O! I to się chwali. Prosta i pomocna odpowiedź.

Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...