Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana standardowego radia w J11


Qashtan1.2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@city spróbuj wyzerować aplikacje Google Play. Z poziomu Menu -> Aplikacje powinieneś móc znaleźć opcje "wyczyść dane aplikacji" oraz "wyczyść pamięć podręczną". Po wyczyszczeniu spróbuj się zalogować ponownie.
btw. czy do konta google przez Chrome lub inną przeglądarkę jesteś się w stanie zalogować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacoob nie wiem czy dzięki resetowi danych ale udało mi się zalogować na konto google przez chrome, przez google dalej nie mogę. Niestety również z poziomu chrome nie działa mi google play (komunikat: podczas nawiązywania połączenia z serwerem google nastąpił problem). Wszystkie inne apki google działają - maps itd. Jak się loguję z kompa lub telefonu google play działa więc nie jest zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jedyne co przychodzi mi jeszcze na myśl to odinstalowanie sklepu play i zainstalowanie ponownie.

znalazłem jeszcze taki artykuł - może pomoże:
https://infoblogerka.wordpress.com/2017/01/19/problem-z-polaczeniem-sieciowym-na-androidzie-rozwiazany/

Inne rozwiązania jakie znalazłem to aktualizacja softu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok problem rozwiązany. Pomogło jak net  puściłem z tel. żony. Udało się zalogować do sklepu play i wszystkich innych aplikacji google. Teraz też działa i zmojego tel.

p.s. Niestety nie mogłem odinstalować sklepu Play - nie wiem czy to w tym radiu aplikacja systemowa ale w ogóle nie było opcji odinstaluj.

Dzięki za pomoc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 28.04.2019 o 18:53, JACKO29 napisał:

Wojaku Wojaku....tym gościem na fb byłem ja! :D

Witaj :) 

Pacjent Nissan rogue sport USA 2021 rok. Przeszedłem na radio europejskie (wersja bez wejścia na sd) aby odbierać parzyste fale. Problemem napotkanym po podmianie jest brak kamery cofania. Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sa systemy PAL i NTSC.

Po drugie sa na 6v i 12V. Reszte doczytasz w google.

Albo zle podlaczone.

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Banan61 napisał:

Po pierwsze sa systemy PAL i NTSC.

Po drugie sa na 6v i 12V. Reszte doczytasz w google.

Albo zle podlaczone.

W tym nissanie jest fabryczna kamera. Na radiu amerykańskim działa prawidłowo po wrzuceniu wstecznego i można modyfikować jej parametry z pozycji radia, a na Europie brak tego o czym wspomniałem wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na pewno będzie dobre,ale jak znam forum znajdą się tacy co będą zachwalali inne.Sklep dobrze się reklamuje i wiedzą że "chińczyki" lubią gubić fale...ale nie wszystkie! Ja mam najtańszego chinola i gra już czwarty rok bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzona jest Dasaita PX6 ale na aliexpress aktualnie jest droższa.
To co podałeś z allegro wygląda w porządku i masz gwarancje i cena też jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Olarek1973 napisał:

Polecisz coś tańszego i sprawdzonego???????

Mojego "cudu " już nie ma w sprzedaży,a zapłaciłem za niego 1400 złi ma tylko 2GB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jacko ty masz podmienione radio? Jak tak to jakie miałeś w oryginale? Pytam bo szukam kogoś kto ma boscha z nawigacją, wymienił go i by mógł sprawdzić na oryginalnym radiu czy działa wysuwanie i wciqganie CD gdy podłączone są tylko stałe 12V i masa, ewentualnie ignition, bateria i masa. Mam connecta lcn2 i po podpięciu wszystkich 12v+ i masy radio nie reaguje. Nawet płyty nie bierze. A moje wystarczy, że podpiałem 12V na  główny pin, masę i napęd cd chodzi. Wg manuala boscha moduł zasilający jest połączony z napędem i nie widzę tam żadnej zależności, żeby to miało nie działać. Nie wiem czy dawać na sprawdzenie do elektronika czy odesłać od razu gościowi od którego to mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale miałem zwykłe radio Nissana,nie wiem,czy to Bosch produkował,czy Blaupunkt.Nie sprawdzałem też działania CD.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Bo po zwykłym radiu już wiem, że nie jest prawdą co wypisują w internetach, że wystarczy podpiąć 12v stałe, ignition i masę, i radio odpala. W radiu bez kamery i nawigacji trzeba jeszcze jeden przewód podłączyć i nie jest to 12V. LCN2 w Nissanach w Europie ma jakieś kombinowane łączenia przez BCM, a sterowanie z kierownicy idzie przez manetki, a potem po Canie. W USA idzie zasilanie normalnie przez bezpieczniki, jest podłączony minus podświetlania normalnie na masę, sterowanie z kierownicy idzie na konkretne piny u radia, które w Europie w ogóle nie są podłączane. Wg dokumentacji boscha wersje US i EU są w zasadzie identyczne, różnią się jakąś drobnicą, ale rozkład pinów i to co jest podłączane na nie jest tym samym. No nic, spróbuję jeszcze ostatni raz z podłączeniem minusa podświetlania, jak nic na radiu się nie stanie to odsyłam. Dziwię się tylko, że znalazłem w internecie filmik i relację z opisami, że gość podpinał 12v, ignition i masę i radio wstało. U mnie z użyciem oryginalnej instalacji, z podpięciem jak trzeba nic się nie dzieje. Przejście na radiu jest, bo jak jest podpięte zasilanie na 19 pin to na GND jest 12 woltów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji, zapomniałem wypiąć panelik sygnalizacji wyłączenia poduchy pasażera z maskownicy wokół radia, by na czas załączania startu lub silnika mieć tą kontrolkę spiętą z instalacja i załatwiłem sobie bład systemu poduszek. Amatorka. Będą koszty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...