Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z - student ratuje trupa


skipper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 19 i uważam że są za małe. Teraz dałbym 20 i dawalil mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem przypadkiem uchwycony przez lokalnego car fotografa, który cykal żółtego Aventadora przedemna

 

image_zpsqmaaeg0b.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam panom @35zdawid1 oraz @skipper ,że za nieprzestrzeganie regulaminu forum NKP mogą dostać "nagrody"

 

7.       Kategorycznie zabrania się umieszczania na forum publicznym treści i materiałów:

     (..)

     d.      Zawierających niecenzuralne słownictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kojarzę to auto, kupiłeś je na śląsku?

jeżeli tak to miała bum przodem a maska /zderzak/lampy pochodzą od mojego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra miałem dodać to dodałem. Mercedes objechany, czyli główny cel wizyty u Coobcia osiągnięty. Wizyta na niemieckiej autostradzie zaliczona

Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Kolego też jestem z Torunia i też posiadam zetkę w takim samym kolorze :) Nie założyłem jeszcze tematu bo ciągle w delegacji.

   Może kiedyś będzie okazja się pościgać, moja to rev-upik, ale póki co grzebany wydech był tylko i nie mam pojęcia ile ma kucy dokładnie.

 

post-92166-0-35278500-1463384728_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze kolega ma na aucie taki koncept o jakim sie teoche jeszcze zastanawiam tj lusterka klamki i felgi na czarny matt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra miałem dodać to dodałem. Mercedes objechany, czyli główny cel wizyty u Coobcia osiągnięty. Wizyta na niemieckiej autostradzie zaliczona

 

Ps. Mercedes dostał straszny ale to straszny wpierdziel !!!

Tak trzymać, bardzo się cieszę że mogłem pomóc w uzdrowieniu zetki :)

 

Pss. Taki pojedynek z niebieskim RevUpem by był ciekawy, z pewnością nowszy model będzie mieć więcej mocy ale za to mniej momentu obrotowego, ciekawe czy manual czy automat,

na i która Zetka lepiej się odpycha   :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlot postaram się przytargać kolegę ze swieżutkim RevUpikiem,  w manualu, może się złapią na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, będzie miał co robic na zlocie.
Wypadałoby żebym go chociaż o zdanie spytał, ale chuk, ma ustawki, niech się martwi hehheeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo miło było poznać kolegę i chwilę pogadać. Trza się kiedyś zgadać i zjechać na jakąś dobrą miejscówkę  :dribble:

Edytowane przez filipm87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło było poznać kolegę i chwilę pogadać. Trza się kiedyś zgadać i zjechać na jakąś dobrą miejscówkę :dribble:

hehe pozdrawiam :)

 

dzis klima odnowiła posłuszeństwa, jakieś typowe usterki w zkach z tym związane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, czy jest czynnik? jeśli brak czynnika lub za mało to nawet sprężarka się nie załączy, charakterystycznie cyknięcie które słychać spod maski, dalej można patrzeć sterowanie elektryczne, jak np. przekaźnik-bezpieczniki. Ew uszkodzenie mechaniczny sprężarki klimy. Wiem co mówię, robię to praktycznie na co dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urwał sie pasek wielonlinowy, dlatego klimy nie było. uszkodził mi tez pasek alternatora. obie czesci wymienione i jest wszystko git klima mrozi strasznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL. nie zauważyłeś tego ? :D nie bać się otworzyć maski! no z urwanym to nie ma prawa załączyć sprężarki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zna ktos jakiegoś dobrego taniego lakiernika co mi pomaluje zderzak? Dzis niestety myjąc carherem na myjce urwałem ten pęknięty lakier co miałem i niestety trzeba teraz cos z tym zrobic. Województwo kuj pom ktos cos? I jak myślicie malować ta Belkę pod grillem na niebiesko czy zostawić czarna jak jest?

eanmgmrawa5j.jpeg

Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratki zostaw czarne. Jak wszystko jest pomalowane w jeden kolor zarówno wlot jak i hokej to wygląda to mało estetycznie. 

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a ktos ma jaki pomysł jak to chociaz tymczasowo zamaskować? wjechało dzis mi kilka opon o niższym profilu wstawię zdj na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...