Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z - student ratuje trupa


skipper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/lakier-autok-nissan-infiniti-400ml-i5120927261.html

Kupowałem od nich lakier do siebie żeby pomalowac zaślepkę od wycieraczki. W miarę dobrze dobrany więc się nie rzuca w oczy :wave:

a wiesz jak sie nazywa mój kolor?

 

w tym tygodniu przewidziane rzeczy do ogarnięcia

- wymiana wtrysku hana od gazu bo sie zj***l i dlatego pali 30+ w miescie.... ok 400zl

-ogarnięcie tego wzmaka bose zeby nie przerywał, i wygłaszany ta skrzynie ponoć duzo daje.

- naprawienie regulacji przesunięcia fotela

- zamiana wezykow od spryskiwaczy bo przy przyciągnięciu dźwigni psikania tylna szybę i na odwrót...

-zamówię w weekend czarny cupholder, (mój urwany) i co myślicie zeby zostawić taki czerny jako kontrastowy element? czy pomalować go na podobny kolor wnetrza(kremowy)?

-bedzie czyszczenie skór i konserwacja

-zamianka opon 235/50 na 235/45

 

i mam nsdzieje ze po zrobieniu tego bede miał spokój na chwile z wydatkami .... zostają jeszcze tylko klocki tarcze przód i olej w silniku przydało by sie zalać nowy m..

 

swoją droga zrobiłem 5tys kilometrów i nie wypił ani grama oleju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze drogo, ponoć dokopanie sie do tego to kawał roboty i dlatego tak... chyba ze znasz gazownika w kuj pom co mi to od ręki zrobi taniej to było by miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza ze wtryski Hany są tanie w porównaniu do np wymysłu jakichkolwiek BRC... Wydatki gonią wydatki, ja przez 3 miesiące wsadziłem ponad 12,000pln więc głowa do góry :P Zazdroszczę tak zdrowego silnika!

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyklejane masz takie maty bitumiczne ze sreberkiem... dajnie wszystko usztywnia i wyglusza

ok ok

http://www.otoebc.pl/nissan-350z-35-2003-2009-os-przednia-tarcze-hamulcowe-ebc-brakes-d7120-p-66411.html

takie tarcze i klocki ferodo premier wystarcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zetka idzie pod młotek - brak prawa jazdy, klocki tarcze kupione, czekają na założenie , lpg ogarnięte, mieszanka przelana była i nieszczelność na przewodzie.

sprzedam doinwestowane autko zrobione podemnie .. pisac priv

Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiące, cały sezon kiedy da sie jezdzic takim autem masakra.. podpuścili mnie, uważajcie na pasaaty z nalepka z Orlenu -"jestem matka kibicuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no dzieki za słowa otuchy, dzis przyszły mi tarcze hamulcowe :D

nie wiem co zrobic, na zimę mam drugie autko - Hyundai Coupe drugiej generacji haha :)

z tym, ze uzbierało mi sie juz koło 20pkt. wystawie za tyle ile w niego wsadziłem, jak nie pójdzie to zostawię.... szkoda ze cały sezon musi stać....

 

10ehkyt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no dzieki za słowa otuchy, dzis przyszły mi tarcze hamulcowe :D

nie wiem co zrobic, na zimę mam drugie autko - Hyundai Coupe drugiej generacji haha :)

z tym, ze uzbierało mi sie juz koło 20pkt. wystawie za tyle ile w niego wsadziłem, jak nie pójdzie to zostawię.... szkoda ze cały sezon musi stać....

 

10ehkyt.jpg

Na nowym moście Cie podpuścili?  Chłopaki z Toruń Racing Nights mówili, że tam często podpuszczają takich "młodych gniewnych" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalepkę mieli matka kieruje z tylu.... spytałem pasażera czy policja jedzie- odpowiedz była "nie" ... głupota i tyle no trudno.

co myślicie o opcji wynajmu komuś takiego auta na te 3 miesiace? szkoda zeby stało cały sezon w garażu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...