Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z - student ratuje trupa


skipper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co wogole wozisz kwity ze sobą? Jak byś nie dal to by nie zabrali. Muszą odebrac za pokwitowaniem. A nie pokwituja jak nie dostaną.

Szkoda

A wynajęcie? Daj spokój, zakatują Ci go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilku znajomych co i tak latali bez mapy... Nie żebym podpuszczał do łamania przepisów... Ale zawsze możesz zapuścić brodę i wąsy, może miśki nie poznają  :rofl:  albo jak masz brata to jego papiery  :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikacja miejska mi zostaje.... wystawie ją na otoMoto za 40 tys i zobacze czy jakis odzew wogole bedzie, tak z ciekawości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wogole wozisz kwity ze sobą? Jak byś nie dal to by nie zabrali. Muszą odebrac za pokwitowaniem. A nie pokwituja jak nie dostaną.

Szkoda

A wynajęcie? Daj spokój, zakatują Ci go

dokładnie kaktus ma rację do końca roku jest taka luka w prawie że można to ominąć i nic nie zrobią jak odrazy nie oddasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kaktus ma rację do końca roku jest taka luka w prawie że można to ominąć i nic nie zrobią jak odrazy nie oddasz

Coś więcej na ten temat? jakieś potwierdzone źródło prawne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z byłym inspektorem transportu drogowego, który prowadzi nam tachografy i powiedział, że do grudnia wystarczy powiedzieć " że się nie ma przy sobie prawka " i można z tego jakoś wybrnąć. Następnym razem jak się z nim będę widział zapytam dokładnie jak i co , ale gość jest dość obcykany - bo nawet jak nam zrobi zdjęcie za przejazd na czerwonym ,to pisze odwołania i nieraz anulują mandat :) Choć ja i tak staram się nie kusić losu.

Edytowane przez Skylimera
Interpunkcja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fizycznie prawko nie jest potrzebne, wystarczy że w system wbiją i możesz sobie pokazywać blankiecik bez pokrycia

to by było za proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie prawko nie jest potrzebne. Wystarczy ,że w system wbiją i możesz sobie pokazywać blankiecik bez pokrycia.

To by było za proste ;)

Nie wiem ,możliwe .Postaram się dowiedzieć .Wyszło to z rozmowy ,bo powiedział mi ,że kupił motor .Ja mu , "że też miałem, ale zamieniłem na crossa z powrotem, bo na ścigaczu bardzo łatwo stracić teraz prawko "..a on ,że do grudnia jeszcze nie stracę. Wystarczy nie mieć przy sobie, bo jest luka w prawie .No i tyle rozmowy było ,ale jeszcze gdzieś czytałem na stronie " anulujmandat "czy coś jakoś tak, też podobne podpowiedzi - jak się przed tym uchronić .Spróbuję się coś więcej dowiedzieć. Edytowane przez Skylimera
Redukcja najdłuższego zdania na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak tak mówi mati. Jaki kraj takie dziurawe przepisy. Ale dziala to tylko w przypadku przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym o 50km/h lub przypadkach gdzie policjant ma bo takie widzimisie. Nie dziala to kiedy np przekroczymy punkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

I tu kolega @bydle jak i @mmati dobrze prawi. Nie zabiorą Ci czegoś, czego nie masz przy sobie. A "za nie manie" wymaganego dokumentu podczas kontroli dostaniesz mandat.

Podczas kontroli i tak przecież sprawdzają czy posiadasz w ogóle prawo jazdy i ile masz punktów. Tylko w programie "Uwaga pirat" - głupawo się pytają czy był pan karany i iloma punktami. Mnie kiedyś powiedzieli że zdobyłem 2 pkt. i to w Czaplinku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pięknie żeś ją Skipper odratował.

Ja chyba po prostu miałem do Coobcia za daleko i po kilku nieudanych próbach ustawienia się w W-wie się poddałem, może za szybko..

 

Prywatnie:

Tofik - żadnych żali nigdy nie miałem - nie wiem skąd takie pomysły! Jeżeli cokolwiek kiedyś kupię z gazem to przyjadę i tak do ciebie (nawet z kuchenką) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Spoko miałem jak widać nie właściwe odczucie .. a było zrobione tak jak powinno  epidemia lejącej hanki też była ...

 

Dobrze że fura lata dalej

 

Zapraszam do mnie z wszystkim ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie poczętek filmu zanim nissan wjechał przed policje ,  oni sami mieli 118km/h   jak to zmieżyli jak zaraz kolega hamował             

dziwne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Poszedł w okolice Koszalina za śmieszny pieniądz. Temat do kasacji chyba :)

Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...