Jump to content
Aplikacja RatujeKacpra > Read more... ×
Części Nissana - iParts.pl

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

djembe

Problem z lewym powietrzem a w zasadzie z rurą/łącznikiem

Recommended Posts

djembe

Witam

Jako, że walczę dzielnie choć momentami brakuje mi sił i ręce opadają, grzebiąc przy osprzęcie natknąłem się na następujący problem: 16268G8400 taki jest numer łącznika który znajduje się pomiędzy przepływomierzem, a rezonatorem(chyba tak to się nazywa). Ktoś wymieniał, zamieniał z jakiegoś innego auta? Część nie do dostania w stanie nie sparciałym i nieporwanym.

Pozdrawiam

Andrzej330

Jakbyś poszukał jest do dostania używana. Zmierz średnicę i długość. Spróbujemy dopasować.

djembe

Jakbyś poszukał jest do dostania używana. Zmierz średnicę i długość. Spróbujemy dopasować.

No nie ma, podzwoniłem, przeszukałem allegro i okazało się, że od jakiegoś vw pasuje niestety nie wiem jakiego tyle, że jest plastikowa z cienkimi ściankami ale działa. Podobna jest też z astry f i g więc jak ta mnie zawiedzie to założę od astry.:)

Andrzej330

Zmierz średnicę i długość. Bez tego nie dopasujemy.

djembe

Temat z dolotem zamykamy, bo wyjaśnione, na dalszą część czyli rurka od egr i dalsze perypetie z trzęsącym się silnikiem zapraszam do tematu

serena 1.6 Egr czyli tu:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/103440-serena-16-egr/

Pozdrawiam

Andrzej330

Do zamknięcia.

Loxeal

Kupiłem na złomie rurkę, szukałem chyba godzine w 1000 sztuk rurek i coś podpasowało ale nie od sereny.