Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z lewym powietrzem a w zasadzie z rurą/łącznikiem


djembe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, że walczę dzielnie choć momentami brakuje mi sił i ręce opadają, grzebiąc przy osprzęcie natknąłem się na następujący problem: 16268G8400 taki jest numer łącznika który znajduje się pomiędzy przepływomierzem, a rezonatorem(chyba tak to się nazywa). Ktoś wymieniał, zamieniał z jakiegoś innego auta? Część nie do dostania w stanie nie sparciałym i nieporwanym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poszukał jest do dostania używana. Zmierz średnicę i długość. Spróbujemy dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poszukał jest do dostania używana. Zmierz średnicę i długość. Spróbujemy dopasować.

No nie ma, podzwoniłem, przeszukałem allegro i okazało się, że od jakiegoś vw pasuje niestety nie wiem jakiego tyle, że jest plastikowa z cienkimi ściankami ale działa. Podobna jest też z astry f i g więc jak ta mnie zawiedzie to założę od astry.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierz średnicę i długość. Bez tego nie dopasujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z dolotem zamykamy, bo wyjaśnione, na dalszą część czyli rurka od egr i dalsze perypetie z trzęsącym się silnikiem zapraszam do tematu

serena 1.6 Egr czyli tu:

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/103440-serena-16-egr/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na złomie rurkę, szukałem chyba godzine w 1000 sztuk rurek i coś podpasowało ale nie od sereny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...