Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Mikra 1,2 2003 r.


Pioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwszy post więc proszę o info jeśli już taki tema był gdzieś umieszczony.

 

Ostatnio zakupiłem Micrę 1,2 65KM z 2003 roku. 

 

1.Gdzie można za darmo sprawdzić po numerze Vin to autku.

2. Po odpaleniu rano słychać tak jakby stukanie chyba z lewej strony (po podniesieniu maski), ale potem po okołu 3-4 minutach już to zanika. Czyli wychodzi na to, że tylko przy zimnym silniku jeszcze. Co to może być?

3. Klimatyzacja, tutaj nie wiem nic, sprzedawca mówił, że zerwał się jakiś pasek i to nie działa, ale jaki pasek? Jak wciskam przycisk to nic się nie świeci i nie działa, czy to może być sprężarka? Czy ona tylko włączy się jak jest nabita klima?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Vin można sprawdzić w aso za darmo ale nie w każdym a tak  to w necie ale płatne.Na forum skody są ludzie którzy  sprawdzają dla forumowiczów skody tu takiego czegoś to nie widziałem

Stuki to może ten typ tak ma najpewniej podjechać do jakiegoś mechaniora  i sprawdzić przy okazji klimę

Trzeba było przed kupnem podjechać do aso robią serwis przed kupnem cena ok370zł sprawdzają wszystko ale to tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

1.Gdzie można za darmo sprawdzić po numerze Vin to autku.

..... tu takiego czegoś to nie widziałem.

Trzeba dokładniej czytać forum - całe i różne tematy. Można, a wręcz trzeba korzystać z wyszukiwarki (na górze po prawo) http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/13677-numer-vin-rozkodowanie-strony-internetowe/page-26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups faktycznie do tego nie doszedłem ale poprawię się ale z tego co widzę to nie dużo tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie.

 

Czy po zgaszeniu auta i wyciągnięciu kluczyka ma migać takie czerwone autko z kluczykiem - z ksiażyki niemieckiej wychodzi, że jakiś NATS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jakiś NATS" to Nissan Anti-Theft System  ,  czyli  immobilizer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...