Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana nawigacji w NISSAN X - TRAIL 2.2 CDI


Gość Marton1985

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marton1985

Dzień dobry,

 

Mam takie pytanie.

 

Mój wujek kupił NISSAN X - TRAIL 2.2 CDI z 2005 roku. Uszkodzony jest jednak wbudowany system nawigacyjny i chciałby go wymienić na nowy.

 

Jako, że jestem kompletnym laikiem prosiłbym Was o pomoc jak za to sie zabrac: gdzie i jaki model nawigacji kupic do tego samochodu? Gdzie najlepiej zlecic instalacje takiej nawigacji i ile mniej wiecej czasu zajmie cała operacja? Ewentualna cena nawigacji oraz koszt wymiany.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat kolegi widzę umarł, zapewne proporcjonalnie do jego aktywności na forum :rofl:

Męczę wyszukiwarkę na forum od wczoraj odnośnie seryjnej nawigacji w X-Trail'u z 2005 roku (dokładnie 10.03.2005) i się jeszcze nie natknąłem na nic konstruktywnego.

Tylko że u mnie ta nawigacja działa, lecz nie w Polsce (brak map). Samochód zassany od żabojadów w 2007, czy ja mam jakiegoś "białego kruka" w świecie wyposażenia eX-ów? <_<

VIN: JN1TENT30U0xxxxxx

Samochód "po starszym bracie" (ale naprawdę serio :)), brat twierdzi że był w serwisie ale powiedzieli: "Się nie da, na Polskie map Nissany nie wydali". A coś mi mówi że nie da, to się tylko otworzyć parasola w d**ie.

 

Chodzi dokładnie o ten model:

https://allegro.pl/wyswietlacz-monitor-nawigacji-nissan-x-trail-t30-i6184702620.html?reco_id=cabe9c04-ce68-11e8-92d4-000af7f627a0

Tylko mój ma kierownicę po właściwej stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...