Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

djembe

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Jako, że kierownicę mam w skórze a w zasadzie w półskórze, bo mi się co nieco porwało i poprzecierało, a w zasadzie nie mi tylko byłemu właścicielowi mojej Serenki. Zastanawiam się z jakiego innego nissana kierownica będzie pasować. Znalazłem na portalu aukcyjnym bardzo podobną kiere w skórze ale z primery z 97r za 100 zł igiełka. Moja nie jest oryginalna z sereny bo chyba w skórze jej nie wypuszczali, ale nie wiem z od czego była przełożona. Ktoś próbował i może posiada wiedzę z jakich aut kierownica pasuje?

post-97252-0-21771600-1466004833_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za chęci ale ja z okolic Kołobrzegu jestem, jak wyśle to czekać trzeba, a auto nie stoi. Cena jak za ładną kierownicę od almery czy primery więc czekam na dalsze sugestie.

Ps. Nigdy nie jest za późno, kierownica nadal w stanie jak w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownicę masz oryginalną i z taką wypuszczali. Były oczywiście też inne nawet w tym samym roczniku.


Pasuje z Almery, Primery jak pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nadzieję, że poduszka będzie pasowała:) Na razie zaopatrzyłem się w niebieski pokrowiec na kiere z biedry(tragedii nie ma):) Będzie czas i kasa to kupię ładną kierownicę w skórze. Dzięki za info. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...