Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350z by LewY


lewystw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuuuuugich poszukiwaniach mam swoje marzenie jakim jest Nissan 350z :) 

 

MODEL:
-Nissan 350z 2003r.

SILNIK:
-VQ35DE 3.5l V6

UKŁAD DOLOTOWY:
-jakiś custom

UKŁAD WYDECHOWY:
-wydech invidia gemini

ELEKTRONIKA:
-ESP
-ABS
-Wspomaganie kierownicy
-Kierownica wielofunkcyjna
-Lusterka, szyby elektryka
-Tempomat
-Centralny zamek
-6x airbag
-Climatronic
-pilot do bram w lusterku


ZAWIESZENIE:
-Seria - sprężyny eibach

UKŁAD HAMULCOWY:
-Nacinane tarcze hamulcowe

BODY-KIT:
-Założony front lip

ŚRODEK:

-Fotele Sparco R333

CAR-AUDIO:

- Jakieś radio JVC

 

Plany na przyszłość to zmiana felg i zegarów na wersje EU.

 

 

 

 

post-63473-0-02079000-1468077436_thumb.jpg

post-63473-0-57209200-1468077441_thumb.jpg

post-63473-0-54163700-1468077448_thumb.jpg

post-63473-0-13274600-1468077454_thumb.jpg

post-63473-0-90480200-1468077458_thumb.jpg

post-63473-0-01900100-1468077464_thumb.jpg

post-63473-0-47518200-1468077468_thumb.jpg

post-63473-0-73867000-1468077473_thumb.jpg

post-63473-0-91836200-1468077479_thumb.jpg

post-63473-0-57684100-1468077488_thumb.jpg

post-63473-0-40176700-1468077493_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele i pasy bardzo fajne. Wygodne są? Z czego są wykonane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są wygodne :) a opis foteli poniżej.

 

Fotel tuningowy R333 to konstrukcja rurkowa. Model wyposażony został w regulację kąta oparcia oraz możliwość składania fotela, co jest niezbędne w samochodach trzydrzwiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie się prezentuje. Aż trudno uwierzyć, że seryjna felga w połączeniu z niższymi springami będzie tak miło wyglądać. Widzę, że wydech już jakiś ciekawy także mruczy już zdecydowanie milej. Front-lipa zazdraszczam, którego nie mogę namierzyć w Polsce a ściąganie tego z ebay'a to koszt nie do przełknięcia. Natomiast fotele dla mnie seryjne skórzane i zadbane są najlepsze. :)

 

Wszystkiego dobrego jeśli chodzi o eksploatacje. Zalej mu zaraz 5W50 i dbaj o jego poziom a wszystko powinno być cacy.

 

Pozdrówki. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no te kubelki są przednie a ten napis sparco po boku to z czego? Jakieś amelinum? Zapodaj więcej zdjęć tych kubłow i pokaż ten napis z boku. Szyny do tego tez są potrzebne specjalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki znalazłem juz w necie właśnie je oglądam na google ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak te fotele sie sprawują pod wzgledem wygody. Sam planowałem takie wrzucić.

Napisz jak te fotele sie sprawują pod wzgledem wygody. Sam planowałem takie wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są bardzo wygodne jak na sportowe fotele , posiadaja regulowany kąt oparcia , są składane tak jak to bywa w autach 3 drzwiowych. Jedyna chyba wada to ze nie mozna ich sobie podnieść do góry , mi to nie przeszkadza ale niska osoba by widziała tylko zegary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się ogarnąć sposób montażu tych foteli...dobrze widzę ,że są zamontowane na śrubach do przewierconej podłogi?, bo pasy masz podpięte po ori otwory od foteli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda jak mówisz.

 

Wczoraj była pracowita sobota , ponieważ przyszły mi zegary i wskaźniki od wersji EU , więc trzeba było wymienić US na EU :)

 

zet1jpg_aphnsrq.jpg

 

 

zet2jpg_aphnsxp.jpg

 

zet3jpg_aphnsxh.jpg

 

zet4jpg_aphnsxr.jpg

 

Teraz tylko ustawić licznik na prawidłowy przebieg i wszystko będzie super :) , niby mała zmiana ale bardzo cieszy ponieważ juz wszystko pokazuje jak w wersji EU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze przed montazem nie zmieniles przebiegu w zeharach - podwojna robota. no ale wsio sorawdzone ze działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę że bardzo długo nie sprzedam tego auto ponieważ jest zbyt za***iste :) genialne pod każdym względem :)


Ładna pogoda więc fotkę można zrobić :)

 

zetaajpg_apwhwwp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda z tym front lip'em. Skąd to masz? Gdzieś w Polsce kupiłeś? Może pomożesz mi coś takiego załatwić? 

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam u siebie. Kiedyś w swojej ofercie miała to firma z Rzeszowa Mtuning, napisz do nich może akurat mają dojście

Edytowane przez mmati9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie mogę nigdzie znaleźć takich sparco 4 punktowych 3 calowych. Same 2 calowe a jak 3 to mają to centralne zapięcie. A podobają mi się tylko ze pewnie czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...