Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojej TIIDY?


paba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pusto tu jak w kalwińskim zborze więc pomyślałem o stworzeniu wątku - co dziś zrobiłeś dla swojej Tiidy :)

 

Ja np. wymieniłem w kampanii poduszkę i obszyłem sfatygowaną kierownicę 

 

20160812_175224l9jsz.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po przyjeździe z urlopu (było extra, tyle że krótko) umyłem swój samochodzik w środku i z zewnątrz.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie to czas na mnie co ja narobił ,ojj było tego trochę  :P

1) Zamontowałem pokrowce szyte na miarę ,według własnych widzi misę  ;)

Materiały pierwsza klasa montaż na rzepy, wszystko podklejone 4mm gąbką dla większej wygody, na środkach perfora by plecy mi się nie pociły .

2) Boczki tapicerki drzwi przemalowane na czarno  Motip vinyl super kryje  ;)

3) Zakupiony i osobiście wymieniony pasek alternatora na Cuntinelal.

4) Zakupiona mata bagażnika super gumowa nie plastikowa z super antypoślizgiem nic nie lata.

5) Wreszcie elektryk przylutował mostki 2 lampek podsufitki kierowcy, aby zapalały się i wygaszały razem z lampką środkowa podsufitki teraz dużo jaśniej i wygodnej .

6) Felgi zdjęte naprawione wszelakie uszkodzenia lakieru, wyczyszczone fest i naśmalcowane dwoma warstwami 845, opony dwie strony zakonserwowane .

7) Zainstalowane tak mi bardzo brakujące czujniki ciśnienia opon, firmy Steelmate TP-70 pięknie zestaw działa i bardzo dokładnie .

8) Naprawione wszelakie małe uszkodzenia parkingowe na blachach droga impreza w tanim zakładzie  :D

9) Zainstalowane pierwszy raz, wszędzie tak zachwalane wycieraczki Alca super flat .

10) Wymieniony płyn hamulcowy na oryginalny Nissan DOT-4.

Po takiej dobrej robocie TIIDA porządnie wymyta i naśmalcowana cieszy oko  :rolleyes:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa operatora prętów którymi  naprawia wgniotki  :D

Wgniotki narobił mi sąsiad, olbrzymem Toyota Land Cruiser 2015r  zapłacił za swoją dewastacje  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz tera to już wiem, jakoś do niczego mi to nie pasowało, a do tych wycieraczek to kupowałeś adaptery czy pasował ten z kompletu? A cha jeszcze jedno co ty robisz z tymi zaciskami, że wyglądają jak nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kartonikach z wycieraczkami jest zawsze adapter do wycieraczek typu U  :)

Do mycia felg i klocek tarcza używam tylko K2 Felix bo chroni przed korozją !! kwasów nie stosuję  aby układ hamulcowy nie korodował :)

k2-felix-pyn-do-mycia-felg-4-728.jpg?cb=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma blachy jak puszka cokacoli :D

Mi przeszkadzał układ ssania powietrza, silnik za mało dostawał powietrza wywaliłem papierzaka :D

Na bawełnie K&Na pięknie się zbiera ten silnik :)

http://allegro.pl/nissan-nv200-tiida-cube-sportowy-filtr-powietrza-i6369445264.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie to czas na mnie co ja narobił ,ojj było tego trochę  :P

1) Zamontowałem pokrowce szyte na miarę ,według własnych widzi misę  ;)

Materiały pierwsza klasa montaż na rzepy, wszystko podklejone 4mm gąbką dla większej wygody, na środkach perfora by plecy mi się nie pociły .

2) Boczki tapicerki drzwi przemalowane na czarno  Motip vinyl super kryje  ;)

3) Zakupiony i osobiście wymieniony pasek alternatora na Cuntinelal.

4) Zakupiona mata bagażnika super gumowa nie plastikowa z super antypoślizgiem nic nie lata.

5) Wreszcie elektryk przylutował mostki 2 lampek podsufitki kierowcy, aby zapalały się i wygaszały razem z lampką środkowa podsufitki teraz dużo jaśniej i wygodnej .

6) Felgi zdjęte naprawione wszelakie uszkodzenia lakieru, wyczyszczone fest i naśmalcowane dwoma warstwami 845, opony dwie strony zakonserwowane .

7) Zainstalowane tak mi bardzo brakujące czujniki ciśnienia opon, firmy Steelmate TP-70 pięknie zestaw działa i bardzo dokładnie .

8) Naprawione wszelakie małe uszkodzenia parkingowe na blachach droga impreza w tanim zakładzie  :D

9) Zainstalowane pierwszy raz, wszędzie tak zachwalane wycieraczki Alca super flat .

10) Wymieniony płyn hamulcowy na oryginalny Nissan DOT-4.

Po takiej dobrej robocie TIIDA porządnie wymyta i naśmalcowana cieszy oko  :rolleyes:

Gdzie takie eleganckie pokrowce zamówiłeś? Weź i podziel się wiedzą

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie było zamawianie i przysłanie gotowych pokrowców bo nie ma idealnych do TIIDA na rynku!

To pokrowce na zamówienie ,podawałem jakie materiały mają użyć jakie szycie ,nitki i najlepsze aby mieć ładnie spasowane sam mierzyłem wymiary oryginalnej tapicerki ! Gdybyś chciał to daj mi namiar swój na PW :D

http://www.autopokrowce.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co prawda wczoraj wymieniłem amortyzatory tył (jeden lał) oraz te znane wszystkim tuleje gumowo metalowe w sankach. NARESZCIE PO WYMIANIE NIC MI NIE STUKA I NIE PUKA!!! :thumbsup: .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda wczoraj wymieniłem amortyzatory tył (jeden lał) oraz te znane wszystkim tuleje gumowo metalowe w sankach. NARESZCIE PO WYMIANIE NIC MI NIE STUKA I NIE PUKA!!! :thumbsup: .

Amortyzator stukał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też robiłem zawieszenie jakiś czas temu

 

sworznie Delphi z Juke

tuleje wahaczy komplet TRW z Micry

tuleje sanek Kleber z Scenica

wąs wózka, nie pamiętam nazwy zamiennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...