Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Otwieranie, zamykanie panoramy


pawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy kupowaliśmy nowego QQ, propozycje ze strony dealera aby kupić z panoramą skwitowaliśmy z żoną śmiechem, że nie chcemy takich pseudo bajerów.

Teraz nie wyobrażam sobie aby mój samochód nie miał tego "niechcianego bajeru".

Trzeba po prostu spróbować.

U nas otwarta praktycznie cały czas.

I o tym wlasnie mowie, ze nalezy najpierw sprobowac.

Bardzo czesto jest tak, ze ktos krytykuje panorame i nazywa ja gadzetem nie majac pojecia jak fajnie jest ja miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować i/lub zabrać na próbna jazdę 14 letniego syna, który po takiej przejażdżce nie chciał słyszeć o innym zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tam nie narzekam, na początku tez mówiłem "zbędny bajer" ale po lecie przyszła zima i opcja dodatkowego podgrzewana środka autka w czasie pracy stała się bardzo praktyczna.

 

JA też lubię jeździć z odsłoniętym dachem ale nie lubię jak mi jest gorąco w kopułkę .

 

A tak na marginesie: odebrałem auto z aso, problemu z roletką (coś przeskakuje jak się ją otwiera) nie naprawili tylko zgłosili do centrali. Zobaczymy co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak na marginesie: odebrałem auto z aso, problemu z roletką (coś przeskakuje jak się ją otwiera) nie naprawili tylko zgłosili do centrali. Zobaczymy co dalej.

 

Centrala odpiszę aby usterkę naprawiać Tadexem  :D

http://www.leroymerlin.pl/warsztat/chemia-warsztatowa/srodki-smarujace/smar-maszynowy-towot-tedex,p116738,l967.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w ASO mówili że juz przesmarowali ....zresztą mówili że niedawno był u nich QQ w którym kierowcy na łeb spadła ta roleta okna dachowego więc ja jeszcze nie mam tak źle ...ehhh...

Edytowane przez sph3r3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta roleta co spadła to od Colinsowych porad tu na Forum- co robić w gwiaździstą noc kiedy stoi  a mam roletę w samochodzie  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak na marginesie: odebrałem auto z aso, problemu z roletką (coś przeskakuje jak się ją otwiera) nie naprawili tylko zgłosili do centrali. Zobaczymy co dalej.

 

UPDATE: robią mi wymianę całej rolety z mechanizmem więc autko do ASO idzie na cały dzień ...ciekawe .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ciekawe? Przecież w ASO nie naprawiają - tylko wszystko wymieniają.

Ciesz się, że oni też słyszeli, że coś nie tak.... wiesz mogli uznać, że wszystko OK, a to normalny odgłos zamykania rolety.

Przynajmniej sobie protestujesz qashqaia zastępczego z silnikiem 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można mieć ale nie należy zamykać bądź otwierać? :D Super! :P 

Z którego rocznika auto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek utwierdził mnie również w tym przekonaniu żeby rolety już więcej nie ruszać. :D

Od dzisiaj ograniczam też wsiadanie do pojazdu tylko jednymi drzwiami, a zakupy z Biedry będę wrzucał do bagażnika od środka, po złożeniu tylnego oparcia, bo ta klapa bagażnika również na zbyt solidną nie wygląda. :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie update: wymienili mi roletę na całkiem nową w ramach gwarancji. Teraz przesuwa się bezszelestnie prawie , nic nie przeskakuje jak wcześniej. Oby tak zostało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ruszał bo przecież to już samo w sobie zaprojektowane jest tak żeby długo nie wytrzymało. :D

Tak jak wszystkie samochody wyprodukowane w ostatniej dekadzie, nie wyłączając Edkowej Tiidy. :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak jest Colinsie, dlatego moja tiida więcej stoi pod kułdelką w garażyku  jak jeździ, oczywiście cała wszędzie zabalsamowana  :)

A jak zajeżdżam czasem na serwisowanie do ASO to takie takie gały robią  :wow:  :wow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...