Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T30] Wymiana radia fabrycznego


wysockip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj masę bezpośrednio z aku. Żadnych pośredników. I będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć. Wstawił ktoś takie radjo do T30 po liście? Na co koniecznie wracać uwagę przy kupnie? Czy to z linku poniżej będzie miało sterowanie z kierownicy? Piszą że kable do nissana... https://m.aliexpress.com/item/32582125607.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisali jaki rodzaj sterowania z kierownicy obsługuje ale skoro to android to obstawiam ,że nie będzie działać bez przejściówki. Ma za to dużo fajnych opcji do dokupienia jak TPMS  czy  OBD2 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Różnica między przed i po lifcie jest?

No i wymieniłem i ja.

Radio z ali, link podany, co do uwag to można obecnie kupić ramkę z kamerą i mieć ją na środku klapy, moim zdaniem najlepsza opcja.

Wszystko super oprócz radia, totalna lipa. Obecnie szukam apki z innym radiem ofline. 

Radio online i ogólnie muza gra super. 

Przeciąganie kabli przez gumowe osłonki za pomocą "ludwika" do mycia naczyń. 

Reszta pod światło wstecznego. Nie robiłem tego sam, pojechałem do fachowca. Kostka nie dopasowana, trzeba było sztukować. 

Ogólnie SUPER RADIO ! 

Ostatnia rzecz do zrobienia to sterowanie z kierownicy, radio ma wszystko co potrzebne tylko opis kostki mi potrzebny. 

 

No i link do aukcji.

https://pl.aliexpress.com/item/Junsun-Universal-2-din-Android-6-0-Car-DVD-player-GPS-Wifi-Bluetooth-Radio-Quad-Core/32798401361.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.DusJbE

 

<a href=https://zapodaj.net/53aed63deec51.jpg.html>file1(1).jpeg</a>

<a href=https://zapodaj.net/6ec3ca5983664.jpg.html>file3.jpeg</a>

<a href=https://zapodaj.net/74d7ab42dcb29.jpg.html>file2.jpeg</a>

Edytowane przez foorest1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam. Podepnę się do zamiany fabrycznego radia w t-30 na 2din.

Podrzucicie jakieś konkretne oferty z allegrosza lub sklepu? Wymóg nam taki żeby jak najmniej roboty było z wymianą. Czy w 2din będę mógł mieć apki Google maps czy spotify i yanosik?

Budżet myślę że około 1000 zł?

Z góry dzięki za podpowiedzi😉

Edytowane przez Brykiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

podpinam sie pod temat. teroche nowych produktow pojawilo sie na rynku. ciekawy jestem czy ktos w ostatnim czasie instalowal cos w satrej poczciwej T30'stce. Bede wdzieczny za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 lata temu instalowałem u siebie radio 2 din - 7010B (chyba, a przynajmniej tego pokroju).

Radio samo w sobie ok, sporo funkcji - najlepsza to kamerka cofania i słuchanie muzyki przez bluetooth.

Odbiór radia - słabszy niż w oryginalnym, szumi, słabiej łapie fale. Jakość dźwięku przez usb lub kartę pamięci - kiepsko.

Montaż to całkiem prosty, wyjąłem dolny schowek pod radiem.

IMG20230118102015.jpg

Edytowane przez zurio
Dodanie zdjęcia
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brykiet,

odtwarzanie muzyki przez bluetooth jest właśnie najlepsze w tym radiu - ładny dźwięk, wszystko ok.

Cienko jest natomiast używanie tego radia do rozmówi - mikrofon w radiu słabo zbiera, słabo będzie Cię słychać podczas rozmowy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 17.01.2023 o 23:32, zurio napisał:

Jakieś 2 lata temu instalowałem u siebie radio 2 din - 7010B (chyba, a przynajmniej tego pokroju).

Radio samo w sobie ok, sporo funkcji - najlepsza to kamerka cofania i słuchanie muzyki przez bluetooth.

Odbiór radia - słabszy niż w oryginalnym, szumi, słabiej łapie fale. Jakość dźwięku przez usb lub kartę pamięci - kiepsko.

Montaż to całkiem prosty, wyjąłem dolny schowek pod radiem.

IMG20230118102015.jpg

Jak przeszedłeś z oryginalnej kostki nissan na to małe iso do tego radia masz dojście dojakichś przejściowek bo już mnie szlak trafia żeby na te  z androidem przejść ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do tego radia nie potrzebowałem żadnych przejściówek. Wtyczki są standardowe. Jeżeli chodzi o Twoje, polecam podjechać do gości co zajmują się montażem tego typu urządzeń, na bank mają taką przejściówkę - sprzedadzą Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...