Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co denerwuje???


Shamack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moze taki temat?.nie jestem jakims fanatykiem motoryzacji ani tymbardziej specjalista od jakichkolwiek napraw..stad pomysl na nowy samochod ...po 5000 przejechanych mozna sie pokusic o kilka uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze taki temat?.nie jestem jakims fanatykiem motoryzacji ani tymbardziej specjalista od jakichkolwiek napraw..stad pomysl na nowy samochod ...po 5000 przejechanych mozna sie pokusic o kilka uwag.

Będę dopisywać sukcesywnie, ale:

- nieforemy bagażnik

- stanowczo zbyt mały zbiornik paliwa, jak w Suzuki Splash :o

- wyciszenie niby niezłe, a auta przejeżdżające obok słychać doskonale

- start stop działa dziwacznie, teorię o tym, że priorytetem jest komfort w kabinie można między bajki włożyć. Silnik robi off, a w środku robi się sauna.

- kto tak nisko poprowadził klakson, efekt przy kreceniu kierownicą łatwo sobie potrąbić.

- światła zwykłe świecą kiepsko, małe i wąskie. Może w wersjach z led i ksenonami jest lepiej.

- skrzynia biegów - fatalna

 

A ogólnie uważam, że świetne auto za tę kasę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy masz stan oleju ??????

Przecie tu były przypadki wydawania przez ASO po przeglądzie 0- pulsarów na suchych skrzyniach!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu wydali klientowi Pulsara bez oleju w skrzyni ..............

Podjedz tu do hurtowni oświetlenia mają najtaniej w całej Warszawie najlepsze żarówki !!

Osram Philips i wiele innych  :spoko:

https://www.google.pl/maps/place/BESTLOOK/@52.2052872,21.0732395,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x185cf7d779e7cbbd!8m2!3d52.2052872!4d21.0732395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy przypadkiem nie masz zbyt nisko ustawionych? Ja fabrycznie miałem zdecydowanie za nisko.

 

Kup jakieś lepsze żarówki np. Osram Nightbraker - jest trochę lepiej.

 

Jeśli chodzi o skrzynię to chyba masz coś zepsute, bo akurat skrzynia to w Pulsarze chodzi super jak na Nissan'a.

Na oko to zasięg mają odpowiedni. Poza tym male klosze, lekkie zabrudzenie i siła świecenia spada na łeb na szyję.

 

Co do skrzyni to przecież byłem w ASO i tam ją gruntownie sprawdzili :D więc przyjmuję, że tak ma być ;) co do braku oleju to już by się zatarła w tym przypadku. Niedługo będę zmieniać olej w silniku to jeszcze poproszę, żeby sprawdzili.

 

Może kluczem jest jak na Nissana, bo nawet w Fiacie i o zgrozo... w Suzuki biegi lepiej wchodzą :D

Pewnie znowu wydali klientowi Pulsara bez oleju w skrzyni ..............

Podjedz tu do hurtowni oświetlenia mają najtaniej w całej Warszawie najlepsze żarówki !!

Osram Philips i wiele innych :spoko:

https://www.google.pl/maps/place/BESTLOOK/@52.2052872,21.0732395,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x185cf7d779e7cbbd!8m2!3d52.2052872!4d21.0732395

Edek nie przesadzaj, przejechalem juz ponad 10tkm i sporo po autostradach z prędkościami naprawdę sporymi. Nic się w dźwiękach z tej skrzyni nie zmieniło, nic z auta nie odpadło. Biegi rzeczywiście wchodzą lepiej niż na początku, ale dalej szału nie ma.

 

Na pocieszenie to dzieło Reno i tak jest lepsze niż guano, które montuje PSA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ona ma olej i tak pracuję to reklamuj na gwarancji!!

Niech ci wymieniają na nową bądź naprawią wyregulują! ciapak źle złożył na stanowisku a ty teraz się męcz niech męczy się gwarant!!!!!

Ja na gwarancji powymieniałem bardzo dużo w swoim samochodzie Centrala NIssana wtedy na wszystko się zgadzała  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ktoś miał problem ze stukami w okolicach bagażnika dokładnie w prawym tyle. W czasie jazdy po płaskiej nawierzchni nic nie słychać wystarczy nierówny asfalt lub bruk słychać stukanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nigdy w życiu nie użyłem takiego przycisku nawet gdy go miałem. :D

A ja regularnie, np. gdy podczas słuchania muzyki (głośno) wywęszyłem karetkę lub inną straż pożarną. :)

No to kicha naprawdę :thumbsdown:

Syf :] jeszcze coś mi podpadło, ale już zapomniałen co ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się ciesz, że masz sterowanie na kierownicy w standardzie w ogóle, w wielu autach ten komfort jest dodatkowo płatny :)

Bez przesady, to jest porządna wersja :D

Btw, nie jest to emulacja, dziś spojrzałem, wyświetla "wyciszenie" :P pełnoprawna funkcja! :P

Chyba po pokręceniu, mi chodziło o wyłączenie. Kręcenie do 0 zdecyowanie wygodne nie jest :P;)

A moze taki temat?.nie jestem jakims fanatykiem motoryzacji ani tymbardziej specjalista od jakichkolwiek napraw..stad pomysl na nowy samochod ...po 5000 przejechanych mozna sie pokusic o kilka uwag.

Mam kolejne dwa smaczki.

 

Czemu nie ma doświetlania zakrętów :o i drugi problem, po wyłączeniu zapłonu, a przed otwarciem drzwi, nie da się zamknąć okna :D takie ficzery to Punto 17. lat temu miało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, naciśnięcie włącznika (krótkie) powoduje wyświetlenie komunikatu "Wyciszenie" na radiu. A co do okien - też mnie to wkurza, szczególnie że w Mondeo mk3 miałem tak, że przytrzymanie zamknięcia samochodu powodowało samoczynne zamknięcie okien. To dopiero był bajer! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, naciśnięcie włącznika (krótkie) powoduje wyświetlenie komunikatu "Wyciszenie" na radiu. A co do okien - też mnie to wkurza, szczególnie że w Mondeo mk3 miałem tak, że przytrzymanie zamknięcia samochodu powodowało samoczynne zamknięcie okien. To dopiero był bajer! :)

Hmm, w zwykłym radiu ten trick? Zaraz sprawdzę jak będę jechać :)

 

Edit. Sprawdziłem, w Akcencie bez NC lekkie muśniecie guzika wyłącza radio na amen :(

Hmm, w zwykłym radiu ten trick? Zaraz sprawdzę jak będę jechać :)

 

Edit. Sprawdziłem, w Akcencie bez NC lekkie muśniecie guzika wyłącza radio na amen :(

Kolejne cudo. Kto wymyślił ten pokręcony bagnet do oleju w 1.2? Ten silnik powinien dostać nagrodę dla najbardziej pokręconego silnika 10. lecia :D Edytowane przez polonus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie on jest pokręcony, bo nie zauważyłem? :huh:

Musiałbyś zobaczyć bagnet z Renault Mastera. Ten to dopiero jest długi i pokręcony. Na dodatek plastikowy przez co często się łamie i dopiero robi się problem, bo odłamana końcówka wpada do miski olejowej. W naszych kosiarkach jest dość długi, ale chociaż metalowy więc przynajmniej złamanie nie grozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mechanikę, to nie mam mu nic do zarzucenia. Mam w robocie kilka, z których niektóre mają przejechane ponad 200000 km i z czym jak z czym, ale z silnikami nigdy żaden z tych Masterów nie miał problemów. A lekkiego życia żaden z nich nie ma. Jak to na karetce. But w podłodze na zimno i gaszenie na gorąco i z turbosprężarkami również nie było problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie on jest pokręcony, bo nie zauważyłem? :huh:

Musiałbyś zobaczyć bagnet z Renault Mastera. Ten to dopiero jest długi i pokręcony. Na dodatek plastikowy przez co często się łamie i dopiero robi się problem, bo odłamana końcówka wpada do miski olejowej. W naszych kosiarkach jest dość długi, ale chociaż metalowy więc przynajmniej złamanie nie grozi.

Jak kto gdzie? Przecież ma kształt śruby, przez co przy wkładaniu/wyjmowaniu ma ochotę się kręcić wokół osi. Efektem czego przy wyjmowaniu olej się rozmazuje i nie wiadomo jaki ma poziom ;) no dobra, mniej więcej wiadomo :D, ale na grzyba tak to zrobili, o rurociągu w dolocie powietrza już tu pisywałem, więc tego nie poruszam. Wszystko fajnie, gdy się nic nie dzieje, ale jak coś trzeba będzie wymienić to pół dnia rozkręcania, a i tak dostęp kiepski. A to klasa C z silnikiem 1.2 :D Edytowane przez polonus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...