Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Druga młodośc D21


Radek_sl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tomku, bede cos tam u ciebie zamawial to wezme tez dwie ooduchy i wsadze pod bude to sie sorawa wyjasni

mogę ci wrzucić 8szt, jeśli chcesz robić body lift, to różnicę w wysokościach poduszek (jeśli jest) możesz zgubić dodając odpowiedniej wysokości dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam.doublecab jest 8 poduszek, myslalem ze wszystkie sa takie same w taki. razie dopiero po podniesieniu budy dowiem.sie prawdy.

 

Jednak na logike otwory w uchwytach poduszek są wszystkei takie same więc zrobię tak jak radzi Tomek, skoryguję wysokość na dystansach.

Edytowane przez Radek_sl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w połowie budy sa poduchy wchodzące w miski, tam mogą się nie zmieścić, ale że oczywiście można coś przerobić. Mi chodzi po głowie dorobienie na wzór oryginału ale nie mama wymiarów od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoją u mnie obydwa ... app strasznie małe opakowania w wysokiej cenie, ani jeden ani drugi mi nie przypadł do gustu.

app małe opakowania i drogie chyba tylko na pojedyncze dziurki w blasze,

zostaje przy cortaninie - lałem nim z pistoletu po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie jest 5l cortaninu o tym twoim nie słyszałem, cortanin moim zdaniem to dokładnie to samo co fertan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie znalazłem suwmiarki,

w załączniku fotka z trzema poduszkami, tą z prawej już znacie, oprócz niej jeszcze dwie o rożnych wysokościach (jakby co mogę doraźnie pomierzyć dwie pozostałe) ale zobaczymy co Radek powie po przymiarce

no i w pozostałych załącznikach oryginalne poduszki do D22

post-93389-0-89432700-1485470796_thumb.jpg

post-93389-0-92333200-1485470914_thumb.jpg

post-93389-0-38799100-1485470939_thumb.jpg

post-93389-0-64615200-1485470952_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ich na stanie, ale mogę je ściągnąć

cena kompletu 6szt przy dzisiejszym kursie to około 1300zł,

więc myślę, że koncepcja którą chce wdrożyć Radek jest ekonomicznie dużo bardziej uzasadniona,

no chyba, że musi być genuine, 

pan ma dolar, pan się bawi :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwory w ramie sa wszystkie takie same wiec tu bwdziw pasowac, jesli roznice sa jedynie w wysokosci to kwestia dystansow do liftu zalatwi sprawe

 

 

hubert :

http://ikorol.pl/

http://ikorol.pl/home-ultra-extended/

 

z opisu wynika ze stosuje sie go tak jak APP RSTOP, z mojej opini wyglada tak samo. przylega di starych powłok i czystego metalu nakladalem pistoletem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena trochę zaporowa, no te patrolowe wyglądają jeszcze bardziej ciekawie.

Musze sprawdzić twardość gumy w poduchach ale tak na jakieś 60ShA wygląda, oczywiście że można wyrównać dystansami tylko ja wolałbym mieć zgodne z oryginałem, ale to ja.

Przy okazji wypróbuje ikolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki przyszly, srednice sa takie same, chyba ze u mnie bylo kombinowane. Mam wyjeta tylko jedna i od patrola sa wyzsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduszki przyszly, srednice sa takie same, chyba ze u mnie bylo kombinowane. Mam wyjeta tylko jedna i od patrola sa wyzsze.

jakby co to te niższe też mam więc możemy wymienić, zawsze będzie bliżej oryginału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szaleje dalej, webasto mam namierzylem komoletny zestaw klimatyzscji do T1 chyba bedIebpasowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez klimę chce założyć ale już wiem że muszę sam pojechać to wykręcić, bo nikt nie dopilnuje żeby był naprawdę cały komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hubert kliknij na pw. gosc od ktorego kupuje ma dwa komplety.
wroce do poduszek pod kabine. jesli chodzi o d21 to rzecywiscie przednie poduchy przy silniku i ostatnie sa inne, ale ja.mam rame od R20, tam wsYstkie uchwyty na bude sa takie same i te poduchy od patrola beda pasowaly. niemniejjednak byloby cudnie zdobyc wymiary oryginalnych poduszek wiadomo bylibynwtedy gdzie ktora poduche zalozyc lub jaki wymiar dystansu na dany uchwyt dac.


Buda zwalona, czas na prEkladke silnika skrzyni i napedow.

 

17/02/2017
Dzis dojechala klima i turbina. po weekendzie zaczynam powoli skladac maszyne donkupy


04/03/2017 - uturbiony silnik 2,5D trafił juz na odnowioną ramę.



koledzy gdzies widzialem u nie moge znalezc, taka tabela z olejami do terrano gdzie ile i jaki, przy okazji remontu wymieniam wszystkie plyny ustrojowe w skrzyni i reduktorze rowniez, ta tabela pozwoli mi zaoszczedzic czasu.

post-101639-0-39898300-1486309350_thumb.jpg

post-101639-0-62618200-1486309372_thumb.jpg

post-101639-0-49572000-1486309398_thumb.jpg

post-101639-0-89666800-1488660505_thumb.jpg

post-101639-0-59924200-1488660543_thumb.jpeg

post-101639-0-79214500-1488660583_thumb.jpg

Edytowane przez Radek_sl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...