Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Wymiana panelu manualnej klimatyzacji na automatyczną


jablko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

A ja planuje zrobic klimatronik w K12 na wiosne.

Pooglądałem zdjecia nagrzewnic na allegro i wyglada, ze nagrzewnica jest taka sama tylko zamiast linek sa silniczki (nagrzewnica ze sterowaniem manualnym ma punkty mocowania silniczkow)

Zakładam, że jak kupie z dawcy nagrzewnice od klimatronika (z silniczkami, cięgłami, sterowniem wentylatorem), wiązke z pod deski, panel sterujący to da sie to zamontowac do samochodu z manualną klimą bez wyciagania nagrzewnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat.

I co kolego dało radę z tą zamianą bo bym podmienił i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Temat stary ale może ktoś dokonał wymiany klimatyzacji manualnej na automatyczną? Przymierzam się da podmiany i przydały by się jakieś informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak jak pisalem powinno pasowac wszystko ale jest jeden problem czyli sterowanie sprezarka klimatyzacji:

- w manualnym panelu do BSI idzie przewod polaczony z wlacznikiem i BSI steruje zapalaniem kontrolki klimy na panelu

- w automatycznym konfiguracja jest przez CAN i trzeba w BSI  wlaczyc ze jest panel automatyczny. Dzwonilem do ASO i do nieautoryzowanych mechanikow w Łodzi jedni mowia ze sie nie da a inni ze nigdy tego nie robili i pewnie sie da ale proponuja zaporowe stawki za takie próby.

 

Na razie dałem sobie siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...