Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja


Florek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko do posiadaczy fabrycznej nawigacji w Pulsarach. Jak mozna to prosze o sprawdzenie jaka jest jej wysokosc i szerokosc dosc dokladnie (do okola jest wglebienie to jest granica nawki).

Mam w planach wymienic zwykle radio i wsadzic stacje multimedialna, ale do tego potrzebne mi sa wymiary.

Pozdrawiam

 

EDIT: dzieki uprzejmosci kolegi Andrzej G znam wymiary to standard 200x100mm.

Edytowane przez Florek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w Pulsarze żeby w ogóle zamontować radio 2DIN w miejsce standardowego to ratczej trzeba całą ramkę konsoli wymienić.

Edytowane przez equinoxe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Jestem tu pierwszy raz, więc przy okazji  pozdrawiam pulsarowiczów. Jestem ciekaw jaki jest rezultat zmian dokonanych przez Florka. Też mam wersje ACENTA z radiem tradycyjnym i chciałbym zainstalować jakąś stację multimedialną, aby mieć i navi, i kamerkę cofania,  ale nie chciałbym samodzielnie tego robić, bo jestem w tym cienki bolek (celowo z małej litery). Przeglądając wątki poświęcone zmianom radia w nissanach nie raz spotkałem się z informacją, że trzeba zmienić ramkę. Jestem tym zdumiony (co nie znaczy, że to kwestionuję, tylko po prostu nie rozumiem). Czy mógłby ktoś wytłumaczyć, dlaczego nie można po prostu powiększyć otworu, który jest w ramce fabrycznej pod pierwotne radio.

Mam jeszcze drugie pytanie: czy są jakieś warsztaty, które za mnie by ten problem rozwiązały - w ASO, kiedy zgłosiłem chęć zamontowania kamery cofania, w ogóle nie rozważali opcji ze stacją multimedialną, a zaproponowali rozwiązanie, którego nie akceptuję. Poza tym ceny są niebotyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda imponująco. Gratuluję. W dalszym jednak ciągu nie rozumiem, dlaczego potrzebny był zakup nowej ramki, którą i tak trzeba było docinać. Ta kupiona za 172 zł ramka ma przecież ten sam rozmiar zewnętrzny co fabryczna w samochodzie z małym radyjkiem, a tylko otwór na radio jest miejszy i w innym kształcie. Będę wdzięczny za opinię w tej kwestii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako pierwszy zmieniłem zwykle radio na nawigacje na innej ramce ponieważ za dużo rzeźby by było na zwyklej.

Bądź pionierem i zrób tak jak pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako pierwszy zmieniłem zwykle radio na nawigacje na innej ramce ponieważ za dużo rzeźby by było na zwyklej.

Bądź pionierem i zrób tak jak pisałeś.

Na razie boję się za to zabierać, bo auto na gwarancji, a w ASO, jak już pisałem, nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź z elementami to Ci zrobie.

Dzięki za dobre chęci. Będę to miał w pamięci (rym niezamierzony). Może kiedyś się na to skuszę i przyjadę w tym celu. Na razie jednak odpuszczam sobie temat stacji multimedialnej. Pozdrawiam. Życzę satysfakcji z użytkowania swojego Pulsara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Andrzej G

Tych, którzy mają Nissan Connect na pokładzie, a skończył im się 3-letni okres darmowych aktualizacji map, powinna zainteresować oferta przedstawiona przez naszego kolegę TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...