Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K13] lewe lusterko - zawężone pole widzenia


Gość ascel

Rekomendowane odpowiedzi

Moja Micra (K13, rocznik 2013) ma ręcznie regulowane lusterka. Lewe lusterko ma niewystarczającą możliwość regulacji. Nie udaje się uzyskać satysfakcjonującego ustawienia: w lusterku widać zbyt dużo karoserii, a zbyt mało sąsiedniego (z lewej strony) pasa ruchu.

Problem narasta, gdy za kierownicą siedzi wysoka osoba i odsuwa fotel do tyłu - wtedy 1/3 lusterka pokazuje karoserię samochodu.

Sprawa była już zgłoszona w ASO, lusterko zostało wymienione, ale nowe jest takie samo i nic się nie zmieniło.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem i co należy w tej sytuacji zrobić (samochód jest jeszcze na gwarancji) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz takie coś słyszę  a miałem parenaście aut w życiu   pozostaje sprzedać auto i kupić inne bo co innego  chyba że nie korzystać z lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz takie coś słyszę  a miałem parenaście aut w życiu 

Z czymś takim spotkałem się w przypadku aut z trzeciej ręki przy zastosowania lusterka od anglika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to w ASO  anglika by zamontowali?  :huh:

No właśnie, kolega pisał, że auto przechodziło przez ASO gdzie lusterko rzekomo wymieniono. Ciekawe czy całe wymieniono czy tylko jego wkład, bo jeśli sam wkład to by sprawę tłumaczyło, dlaczego nie ma żadnej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...