Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podkładki pod sworzeń wahacza D21


elmo_mc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuje gotowych podkładek ( dystansów ) pod górne sworznie, poniewaz kupiłem terrano w ktorym zawieszenie było dłubane i koła przednie schodzą się górą. Poszperałem troche w necie i doczytałem ze trzeba zastosować podkładki pod sworznie, problem w tym ze nigdzie nie mogę ich dostać, jedyne co znalazłem to na stronie hcd, jednak bez odzewu. Zna ktoś może jakiś kanał dostępu do owych podkładek?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj też tuleje dolnych wahaczy i miseczki drążka reakcyjnego ... 

Hubertowe podkładki owszem pomagają, ale jako uzupełnienie liftu zawieszenia (zwiększają zakres pracy zawieszenia i "poziomują" nieco g. wahacz pozornie go wydłużając przez co piasta powraca do pionu)

... jeśli drążki nie były zbytnio podkręcane a mimo to koła "odeszły dołem" to szukałbym przyczyny na dolnym wahaczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok, dzięki za odpowiedź, pozostaje cierpliwie czekać.

można napisać do mnie, nie trzeba czekać .... aż się pojawię na forum, ale że ja nie odpisałem na maila ? niemożliwe.

 

Jak pisał lemmy do sprawdzenia dolne drążki, stan tulei gumowych ..wszystkich, podkładki regulacyjne przy ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich . Czy ktoś mi by mógł podać wymiary z rozstawami podkładek pod górny sworzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo

Odkręć wahacz i zmierz, po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...