Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części z A32 do A 33


bubsony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w Święta . W mojej A 32 z 95r. padł silnik 2.0  i naprawa jest nieopłacalna.Włożyłem dużo nowych części w podwozie(całe zawieszenie,wydech,amory),czujniki,sprzęgło itp. i zastanawiam się nad kupnem A 33.Czy te części można ewentualnie przełożyć do nowszego modelu,też z silnikiem 2,0. ? Jeżeli nie to będę ją musiał sprzedać na części.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay kolego i sprawdzasz kazda czesc do jakich modeli pasuje. Mysle ze malo bedzie pasowalo, troche moze z wydechu, a czesci zawieszenia do a33 sa tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ebay kolego i sprawdzasz kazda czesc do jakich modeli pasuje. Mysle ze malo bedzie pasowalo, troche moze z wydechu, a czesci zawieszenia do a33 sa tanie.

Myślałem o pozostawieniu starej maxi jako dawca do nowszego modelu,szkoda mi części w które włożyłem ponad 4 tyś. a dalej już nie mam zamiaru w nią inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam w Święta . W mojej A 32 z 95r. padł silnik 2.0  i naprawa jest nieopłacalna.Włożyłem dużo nowych części w podwozie(całe zawieszenie,wydech,amory),czujniki,sprzęgło itp. i zastanawiam się nad kupnem A 33.Czy te części można ewentualnie przełożyć do nowszego modelu,też z silnikiem 2,0. ? Jeżeli nie to będę ją musiał sprzedać na części.  

Witam.Jestem po raz pierwszy na forum i potrzebuje części do A32 a konkretnie lusterka zewnętrznego lewego. Posiadasz jeszcze swoja maximę czy już poszła na części? A może wiesz, gdzie mogę dostać takie lusterko bo jest problem z dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...